Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shpallje për shitje të gjërave me shumicë

Gjej shpallje për shitje të mallrave me shumicë. Shiko shpalljet për shitje me shumicë të prodhimeve bujqësore, veshjeve dhe tekstilit si dhe prodhimeve të ndryshme ushqimore dhe gjej veshje me shumicë, patika, shezllona druri, këpucë, ulëse për terasë, bimëndryshme dhe shumëçka tjetër.

Sot 20:34 Prodhime bujqësore/Bimë , Drenas

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 20:33 Prodhime bujqësore/Bimë , Skenderaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 20:30 Prodhime bujqësore/Bimë , Kastriot

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 20:27 Prodhime bujqësore/Bimë , Fushë Kosovë

Fidane të mjedrrave

123 EUR

Sot 20:25 Prodhime bujqësore/Bimë , Fushë Kosovë

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 20:20 Prodhime bujqësore/Bimë , Dardanë

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 20:15 Prodhime bujqësore/Bimë , Artanë

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 20:14 Prodhime bujqësore/Bimë , Ferizaj

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 20:11 Prodhime bujqësore/Bimë , Lipjan

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 19:37 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 19:37 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 19:32 Prodhime bujqësore/Bimë , Besianë

Fidane të mjedrrës

123 EUR

Sot 19:30 Prodhime bujqësore/Bimë , Prishtinë

Fidane të mjedrrave

123 EUR

Sot 18:48 Të tjera , Prizren

Laminat AC5 Fenetre

8 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 18:25 Të tjera , Prishtinë

Poker 200pcs SET

40 EUR

Sot 14:09 Të tjera , Fushë Kosovë

Mbajtese per Monitora

90 EUR

Dje 20:28 Të tjera , Deçan

Kreveta nga druri +38345658245

50 EUR Price Reduced

Dje 19:59 Veshje dhe Tekstil , Gjilan

Patika futbolli

30 EUR

Dje 19:24 Të tjera , Prizren

MIKROSKOP SHKOLLOR

60 EUR

Dje 02:45 Të tjera , Prishtinë

Mbajtese per Bidon te uji

32 EUR

Dje 02:43 Të tjera , Prishtinë

Qant DELL per Llaptop

5 EUR Price Reduced

Dje 02:43 Të tjera , Prishtinë

Mbajtese per Bidona te uji

32 EUR

Dje 02:41 Të tjera , Prishtinë

Tastjer per Tablet iTab

47 EUR

Dje 02:41 Të tjera , Prishtinë

Mbajtese per Foldera

20 EUR

Dje 02:41 Të tjera , Prishtinë

Pomp uji per shishe Bidona

14 EUR Price Reduced

Dje 02:41 Të tjera , Prizren

Tavolin Druri Bamboo

27 EUR

Dje 02:40 Të tjera , Prishtinë

Kuti Postare per shpija

28 EUR

Dje 02:40 Të tjera , Prishtinë

KULET XHEPI DASO.

25 EUR

Dje 02:38 Të tjera , Prishtinë

Ark per Monedha Metalike

33 EUR

Dje 02:37 Të tjera , Prishtinë

Cold Water Bucket 3.5L

20 EUR

Dje 02:36 Të tjera , Prishtinë

PET ZOOM LOUNGEE

23 EUR

Dje 02:36 Të tjera , Prishtinë

Ore digjitale me alarm

30 EUR

Dje 02:33 Të tjera , Pejë

Raft per kepuc dhe varse rrobash

25 EUR

Dje 02:32 Të tjera , Prishtinë

Pomp Gjiri Manuale

30 EUR

Jeni duke kërkuar të bleni gjëra me shumicë? MerrJep.com iu ofron mundësi të bleni gjëra të reja apo të përdorura me shumicë.


Filtroni shpalljet apo shënoni në kutinë e kërkimit gjërat të cilat i kërkoni dhe gjeni ato shpejtë dhe lehtë në MerrJep.com.


Gjej mallra me shumicë në shitje


Eksploro gamën e gjerë të mallrave me shumicë të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron.


Gjej gjëra të reja dhe të përdorura duke filluar nga prodhime bujqësore, prodhime të ndryshme ushqimore,veshje me shumicë, patika, shezllona druri, këpucë, ulëse për terasë, bimë, maica, duksa, kimika dhe gjëra tjera të shpallura për shitje me shumicë në MerrJep.com.


Shit mallra me shumicë në MerrJep.com


Nëse keni gjëra të reja dhe të përdorura me shumicë për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje falas me të gjitha informacionet e nevojshme për mallrat që doni të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e 4.966 shpalljeve për shitje-blerje të mallrave me shumicë në gjithë Kosovën.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione