Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Film dhe Muzikë Të gjitha në Prishtinë

Muzikë , 523
Film , 80

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Film dhe Muzikë,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Film dhe Muzikë | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:17 Muzikë , Prishtinë

Metallica Through the Never Blu-ray 3D

15 EUR

Sot 20:34 Muzikë , Prishtinë

Tenda me qira Tel.044 213 036

Sot 17:12 Muzikë , Prishtinë

Anker Roav SmartCharge T1

18 EUR Price Reduced

Sot 13:26 Muzikë , Prishtinë

JBL

70 EUR Price Reduced

Dje 16:21 Muzikë , Prishtinë

Mixeta behringer eurorack ub1222fx

130 EUR

28 Maj 07:46 Muzikë , Prishtinë

Shitet Kitara

27 Maj 13:33 Muzikë , Prishtinë

Sony wf-1000xm4

170 EUR

27 Maj 00:31 Muzikë , Prishtinë

JBL Charge 4

90 EUR

25 Maj 00:27 Muzikë , Prishtinë

Tiso T10

17 EUR Price Reduced

25 Maj 00:26 Muzikë , Prishtinë

Anker soundcore mini 2

30 EUR Price Reduced

24 Maj 21:41 Muzikë , Prishtinë

Kreveta nga druri +38345658245

16 Maj 23:32 Muzikë , Prishtinë

DJ-Muzik dhe Zerim me qera

05 Maj 01:50 Muzikë , Prishtinë

Drita lled

80 EUR Price Reduced

10 Pri 13:27 Film , Prishtinë

IPTV + BIG BROTHER

60 EUR

01 Pri 03:00 Muzikë , Prishtinë

Kurse per Kitare Online

20 EUR

28 Mar 02:19 Muzikë , Prishtinë

Studio SONY

390 EUR

27 Mar 01:53 Muzikë , Prishtinë

Zmadhues zeri me qira

23 Mar 16:29 Muzikë , Prishtinë

Kurse Piano Online

20 EUR

07 Mar 10:22 Muzikë , Prishtinë

Apple Airpods (gen 1) për vetëm 30 €��

30 EUR

04 Mar 19:46 Muzikë , Prishtinë

Airpods_ks_online

40 EUR

20 Shk 23:40 Muzikë , Prishtinë

Shure blx beta58a

270 EUR

09 Shk 10:19 Muzikë , Prishtinë

Zërim me Qira

170 EUR

04 Shk 14:08 Muzikë , Prishtinë

shes perforcusin

120 EUR

25 Jan 13:16 Muzikë , Prishtinë

Razer Headset Barracuda.

100 EUR

07 Jan 14:08 Muzikë , Prishtinë

Yamaha Pac012 + Amp

280 EUR

19 Dhj 23:27 Film , Prishtinë

Iptv reseller panel

15 EUR

18 Dhj 10:00 Muzikë , Prishtinë

Harman/Kardon

90 EUR

13 Dhj 06:50 Muzikë , Prishtinë

kerkoj kronos 1

29 Nën 18:40 Film , Prishtinë

Canon 80D + Lense 18-135

800 EUR

26 Nën 06:24 Muzikë , Prishtinë

Korg Pa1x

21 Nën 18:20 Muzikë , Prishtinë

JBL TUNE 510BT

55 EUR

21 Nën 12:39 Film , Prishtinë

canon 2000d

12 Nën 12:17 Muzikë , Prishtinë

Muzik per vetur

60 EUR

11 Nën 19:41 Muzikë , Prishtinë

Muzik per vetur

60 EUR

11 Nën 17:22 Muzikë , Prishtinë

stallak,

230 EUR

11 Nën 11:22 Muzikë , Prishtinë

Stallak, mbajtese, sint

220 EUR

27 Tet 10:24 Muzikë , Prishtinë

Perforcues te ndryshem dhe altoparlande

120 EUR

24 Tet 16:43 Muzikë , Prishtinë

Shes

50 EUR

20 Tet 23:36 Muzikë , Prishtinë

Shes

50 EUR

06 Tet 23:31 Muzikë , Prishtinë

studio yamaha

110 EUR

29 Sht 00:18 Muzikë , Prishtinë

SHITET PIANO

26 Sht 17:43 Muzikë , Prishtinë

Spotify

30 EUR

26 Sht 17:37 Film , Prishtinë

Netflix

60 EUR

26 Sht 14:27 Film , Prishtinë

Netflix - oferta 1 vjetore

60 EUR

26 Sht 00:52 Muzikë , Prishtinë

Bass Guitar - Cort Action

185 EUR

23 Sht 05:07 Muzikë , Prishtinë

Shes/Ndrroj Mikset Presonus Studiolive AR-16

1 EUR

23 Sht 00:12 Muzikë , Prishtinë

Piano

900 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Film dhe Muzikë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Film dhe Muzikë | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione