Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gaming pc komplet - Kompjutera desktop Të gjitha në Kosovë

Dell , 89
Asus , 74
Lenovo , 57
Acer , 35
Samsung , 14
LG , 6
Toshiba , 1
Compaq , 1
Sony , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gaming pc komplet , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gaming pc komplet Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:33 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Gjilan

Pc Gaming Setup (Komplet)

1 100 EUR

Dje 16:46 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Prishtinë

SHITET BISNESI GAMING PC (30 Pc Komplet)

44 000 EUR

18 Pri 04:43 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC Gaming Komplet

650 EUR

17 Pri 17:23 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Gjilan

Kompjuter PC Gaming (Komplet)

1 100 EUR

12 Pri 21:12 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Pc komplet

1 350 EUR

12 Pri 00:03 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Vushtrri

Gaming Pc Setup

2 500 EUR

09 Mar 10:16 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Prizren

Shes Gaming PC setup komplet (Build)

800 EUR Price Reduced

05 Mar 13:40 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shiten 10 Gaming PC komplet

6 300 EUR Price Reduced

04 Mar 12:48 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Shiten 20 Gaming PC Core i9 Gen 9

25 000 EUR

02 Mar 15:32 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  ASRock  ·  Ferizaj

Pc Gaming

1 100 EUR

27 Shk 20:34 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Setup komplet

600 EUR

27 Shk 20:23 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Malishevë

Shiten 10 Pc Gaming per csgo

2 150 EUR

27 Shk 19:00 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Prizren

Shitet Gaming PC

500 EUR

25 Shk 13:13 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prizren

Gaming PC Komplet

850 EUR

24 Shk 11:35 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

Gaming Pc

800 EUR

23 Shk 18:02 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Pc Gjirafa Build

900 EUR

23 Shk 16:45 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Compaq  ·  Viti

Pc Core i3, 8gb ram, komplet

125 EUR

17 Shk 02:39 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Gaming pc build

1 550 EUR

17 Shk 02:36 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Mitrovicë

High End Pc Komplet

2 800 EUR

14 Shk 09:37 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Gjakovë

Setup Gaming

2 000 EUR

09 Shk 15:40 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Pc Komplet Gaming Shum I Mire

1 EUR

04 Shk 12:07 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Gaming pc build

1 550 EUR

02 Shk 18:10 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming pc komplet

1 EUR

30 Jan 10:39 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Gjilan

Shitet komplet setup per Gaming

520 EUR

28 Jan 15:38 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

ASUS/CoolerMaster Gaming PC

400 EUR

23 Jan 09:38 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Pc Gaming Komplet

450 EUR

19 Jan 13:04 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Lipjan

SHES PC i7 Gen 8 - 2060 grafika

950 EUR

16 Jan 10:52 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC DELL i5-3550 3.3GHZ 8GB RAM

200 EUR

11 Jan 20:50 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Dimension  ·  Klinë

Urgjent Shiten 10 Pc Gaming

2 800 EUR

10 Jan 13:18 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC (komplet)

720 EUR Price Reduced

09 Jan 15:48 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prizren

shitet urgjent i7-13700F setup komplet

1 EUR

07 Jan 14:25 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Gaming pc komplet

2 000 EUR

04 Jan 16:37 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Prishtinë

Pc gaming

04 Jan 13:33 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Ferizaj

Komplet Shitet PC Gaming - i15 Gen. 12 - RTX 4060

1 150 EUR

02 Jan 23:30 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Gjilan

dell pc komplet setup monitor shtepiz

275 EUR

30 Dhj 19:34 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Gjilan

dell pc komplet setup monitor shtepiz

275 EUR

25 Dhj 21:06 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC KOMPLET SETUP

1 300 EUR

22 Dhj 12:29 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

Shes pc komplet /Internet gaming / pc gaming

8 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gaming pc komplet | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione