Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

laptop acer i5 - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe laptop acer i5 , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj laptop acer i5 Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Pri 20:02 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Envy  ·  Prishtinë

Laptop HP 17 inch, I7, 16 gb ram.

220 EUR Price Reduced

05 Pri 21:06 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  TravelMate  ·  Therandë

Laptop ACER i5 Ram8GB

90 EUR

22 Mar 20:43 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC KOMPJUTER+MONITOR

20 EUR Price Reduced

22 Mar 20:38 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Lenovo PC Kompjuter

50 EUR Price Reduced

09 Mar 03:22 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 13" Retina 2013 Corei5/8/256 GB SSD

244 EUR Price Reduced

04 Mar 23:20 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Compaq  ·  Fushë Kosovë

Kompjuter RX 570 4Gb - I5 3570 - 16Gb Ram

190 EUR

28 Jan 16:25 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Ferizaj

PC i5 + Monitor

110 EUR

25 Dhj 22:26 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Gjakovë

Acer Aspire v5-573g

250 EUR

07 Dhj 09:29 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Pejë

Laptop Acer

200 EUR

13 Nën 11:07 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro i5 2019 Touchbar

730 EUR

11 Korr 08:32 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Prishtinë

Shitet Leptopi i5 g1 120ssd 8ram

99 EUR

05 Korr 11:41 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Nitro  ·  Ferizaj

Acer Nitro 5 (Gaming Laptop)

700 EUR

29 Maj 06:12 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Air  ·  Prishtinë

Shitet Leptopi MacBook Are i7 8ram 256ssd

199 EUR

11 Maj 21:53 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Prishtinë

Shitet leptopi Acer i5 g2 8ram 120ssd.

120 EUR

09 Maj 11:24 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Pejë

Laptop Acer

200 EUR

07 Maj 10:44 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Fujitsu  ·  Pejë

FUJITSU LIFEBOOK E554

120 EUR

19 Pri 13:49 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Ferizaj

MacBook Pro 13" Retina Core i5 / 8GB / 128 GB SSD

280 EUR

09 Pri 16:32 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop Dell core i7 - g5 nvidia GeForce 920M

199 EUR

09 Pri 14:50 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Gaming PC

190 EUR

17 Mar 19:51 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Lipjan

Laptop Core i5 Pa asnje grith / Gjendje përfekte

105 EUR

16 Shk 22:35 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Acer Laptop/Tablet

170 EUR

09 Shk 18:30 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Ferizaj

Lenovo T450-S

210 EUR Price Reduced

13 Jan 12:19 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Drenas

GAMING PC *URGJENT

310 EUR Price Reduced

09 Jan 22:05 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Elite  ·  Drenas

GAMING PC (ZBRITJE)

420 EUR Price Reduced

18 Nën 08:30 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Ferizaj

Laptop dell 13” me touchscreen

180 EUR

14 Tet 22:18 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Thinkpad  ·  Prishtinë

Shitet Komplet Setup

415 EUR

12 Tet 18:59 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  I5  ·  Besianë

Laptop i5 Acer 500gb

160 EUR

04 Tet 18:49 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  I5  ·  Besianë

Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 480 @ 2.67GHz 2.67 GHz

190 EUR

13 Sht 20:17 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  I5  ·  Prizren

Laptop Acer Core I5

100 EUR

10 Sht 12:41 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Nitro  ·  Prishtinë

Llaptop Acer Aspire i5 Nvidia GPU 12Gb ram

140 EUR Price Reduced

04 Sht 10:25 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Gjakovë

Pc komplet

450 EUR

01 Korr 16:29 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Skenderaj

Laptop HP

260 EUR

23 Maj 14:27 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Prishtinë

Laptop Acer aspire 5 i5 - 7200U

370 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj laptop acer i5 | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione