Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

lop top - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lop top , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj lop top Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Mar 09:18 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  XPS  ·  Gjakovë

Lop Top Dell

31 Tet 09:17 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Lop top

01 Gush 02:08 Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Prishtinë

iPad Mini 1 shum i mire per femije

50 EUR

01 Gush 02:08 Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini 2 gjendje perfekte sikur i ri

85 EUR

18 Qer 23:16 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

LOP TOP

350 EUR

14 Pri 14:49 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Galaxy Book  ·  Pejë

Shitet Lop top

90 EUR

13 Shk 15:55 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Acer lop top

1 EUR

09 Dhj 20:38 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Dardanë

Shitet lop top Msi gaming i7 gen 2

320 EUR Price Reduced

09 Dhj 20:34 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Dardanë

Shitet ose nderrohet lop top msi gaming GT780 R

320 EUR

09 Dhj 20:27 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Prishtinë

Shitet ose nderrohet me telefon

400 EUR Price Reduced

24 Qer 23:43 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Packard bell  ·  Mitrovicë

lop top

190 EUR

03 Qer 12:04 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Laptop Toshiba

120 EUR

02 Qer 22:15 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shitet ose ndrrohet

120 EUR

27 Pri 22:03 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Prishtina te qafa

550 EUR

29 Dhj 23:05 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet lop top Lenova.

300 EUR

07 Tet 22:06 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Compaq  ·  Gjilan

Mini lop top

50 EUR

17 Gush 07:40 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

lop top

80 EUR

15 Korr 15:34 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  iBook  ·  Prishtinë

lop top dhe ipad apple

350 EUR

15 Korr 15:34 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  iBook  ·  Prishtinë

lop top dhe ipad apple

29 Jan 11:08 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Lop Top

110 EUR

09 Jan 23:39 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Gateway  ·  Prishtinë

Lop Top

200 EUR Price Reduced

12 Nën 10:53 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Prishtinë

Shitet

180 EUR

12 Sht 15:50 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

LOP TOP

13 Korr 22:12 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

lop top

10 Korr 20:41 Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Lop Top

399 EUR

09 Qer 17:43 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shiten kompjuter Lop-Top komplet

23 Maj 13:21 Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Lop top

15 Pri 18:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Prishtinë

Dell latitude

120 EUR

24 Sht 23:31 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Gjilan

lop top

230 EUR

16 Korr 18:21 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  TravelMate  ·  Ferizaj

acer

05 Korr 17:19 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Prishtinë

Shes LOP TOP HP SHUM I RUJTUN E NDRROJ ME SONY 3

100 EUR

28 Qer 13:26 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Prishtinë

Lop top Hp

250 EUR

29 Mar 08:54 Lap Top/Notebook  ·  Sony  ·  Vaio  ·  Ferizaj

Lop top notebook

480 EUR

19 Mar 09:09 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Hp lop top

600 EUR

20 Shk 21:08 Lap Top/Notebook  ·  Gjakovë

TELEVIZION, LOP TOP

20 EUR Price Reduced

30 Jan 18:53 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspiron  ·  Viti

Hp Compaq LIR E MIR 99 PER COP

27 Jan 23:54 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shes lop top

120 EUR

20 Jan 23:26 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Rahovec

Acer

450 EUR

06 Jan 18:18 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Packard bell  ·  Ferizaj

Lop top

250 EUR

06 Jan 12:38 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Gjilan

lop top

19 Dhj 22:31 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lop Top

600 EUR

04 Sht 22:33 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Lop top LENOVO

150 EUR

20 Korr 11:45 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Medion  ·  Prishtinë

Lop top

350 EUR

09 Korr 23:45 Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  TravelMate  ·  Gjilan

Shes acer veq sa ka ardh pi SWEDEN

250 EUR

04 Korr 10:26 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Gjilan

Lop top

24 Qer 16:26 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

lop top

18 Qer 09:47 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Gjilan

Monitora

03 Qer 22:00 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes lop - top marka hp

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lop top | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione