Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Atv - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Atv , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Atv Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Nën 18:55 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3 Slim  ·  Burim

PlayStation 3 Super Slim

120 EUR

01 Nën 21:54 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Gjakovë

Cd për sony 4

30 EUR

14 Gush 16:36 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Gjakovë

PS3 super slim 500GB

150 EUR

24 Mar 08:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 08:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

03 Nën 00:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Gaming Setup Urgjent

650 EUR

26 Dhj 21:14 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Prishtinë

Fujifilm Finepix HS 25 EXR

26 Qer 10:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

Monitora per PC

25 EUR

01 Shk 01:55 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Ferizaj

Ps4

350 EUR

25 Sht 14:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Therandë

Iphone 8 plus 64g matorr atv

2 EUR

10 Sht 13:58 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Gjakovë

Sony PS3

150 EUR

30 Gush 00:15 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Prizren

PS3 slim

120 EUR

23 Gush 17:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Ferizaj

iPhone 6

100 EUR

10 Maj 17:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Malishevë

Shitet laptopi

450 EUR

21 Pri 13:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Laptop HP

450 EUR

01 Qer 15:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Lipjan

Iphone X 64 gb CE i zvicrres

670 EUR

14 Pri 15:46 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Kastriot

Ps3

80 EUR

20 Korr 20:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Pejë

shitet urgjent iphone 6

110 EUR

25 Pri 19:23 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Prishtinë

Cd per ps3 5-15€

5 EUR

29 Mar 21:05 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Gjilan

SHITEN

9 800 EUR

19 Dhj 19:24 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS2  ·  Ferizaj

shitet play station 2

45 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Atv | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ATV në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha
  • atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | TGB
  • ATV në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz
  • Atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia
  • atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Aeon
  • atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Bashan
  • atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Can Am
  • ATV në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Hyosung
  • ATV në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Kymco | MXU
  • Atv në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione