Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Precision - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Precision , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Precision Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

15 Maj 11:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Pejë

Dell Precision Tower 3420

150 EUR Price Reduced

24 Pri 18:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes PC Kompjuter (shtepia)

60 EUR Price Reduced

21 Pri 14:31 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Ndegjuse Sony Wh1000xm3

165 EUR Price Reduced

05 Pri 08:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

DELL Precision T1650

200 EUR

03 Pri 17:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Pejë

Dell Precision 5520 ne gjendje perfekte

380 EUR

26 Mar 15:09 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Dell Precision XPS

450 EUR

Online
08 Shk 14:16 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Vushtrri

Dell Precision 7520

1 EUR

30 Jan 15:09 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Shitet DELL PRECISION T7600

200 EUR Price Reduced

28 Jan 16:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Ferizaj

PC i5 + Monitor

110 EUR

09 Jan 23:52 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Llaptop Dell Precision M4800

180 EUR

24 Dhj 03:47 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Mitrovicë

Dell Precision Tower

19 Dhj 09:37 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Pejë

Servo motors dhe anduino

40 EUR Price Reduced

27 Tet 14:46 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Pejë

Laptop DELL Precision 3570

900 EUR

23 Tet 05:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prishtinë

Shitet DELL PC Komplet

350 EUR

24 Sht 22:33 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prizren

Llaptop DELL PRECISION M6800

399 EUR

05 Korr 00:22 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Dragash

Dell precision m4700

400 EUR

03 Korr 15:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

dell

1 000 EUR

05 Maj 01:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Dell Precision m6800

300 EUR

28 Shk 23:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

Dell Precision 7670 Workstation

1 100 EUR

28 Shk 22:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Dell Precision 7670 Workstation

1 100 EUR

28 Shk 22:52 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Dell Precision 7670 Workstation

1 100 EUR

27 Shk 15:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Gjilan

WORKSTATION-Dell Precision t3600

320 EUR

27 Dhj 18:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Prizren

Dell Precision 7510 i7 6920HQ

300 EUR

19 Dhj 17:03 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Fushë Kosovë

Laptop

299 EUR

29 Nën 21:48 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Gjilan

Sony kamer(aparat)

45 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Precision | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione