Publikuar: Qer 24 2024 05:50

2 Monitor te Ri - Lenovo 27" FullHD - HP 27" QHD - 2023

EUR

Publikuar: Qer 24 05:50
Shikime: 36
Shiten 2 monitor te ri nga paketa si dhe te prodhuar ne vitin 2023.

Njeri eshte Lenovo 27" (D27-45) Full HD 75Hz me port HDMI, VGA dhe nje Audio Port 3.5mm
Specifikimi i plote: https://support.lenovo.com/us/en/solutions/pd500654-lenovo-d27-45-overview
Cmimi: 180€

Tjetri eshte HP 27" (M27fq) QHD (2560 x 1440) 75 Hz IPS me 2 porte HDMI dhe nje port DP.
Specifikimi i plote: https://support.hp.com/in-en/document/c07019061
Cmimi: 250€

Shiten edhe ndaras me cmimet e cekura lart, ose dyte bashke per 390€.

Per kontakt: 044 571 883
Tags:
mac book macbook pro air imac icloud lenovo legion y740 i7 yoga alienware i5 asus i3 msi i9 gaming ram 8gb dell precision latitude 16gb acer fujitsu 32gb ibm 64gb hewlett packard hp 8 microsoft 3 gigabyte 16 toshiba panasonic 64 lg computer kompjuter zyre laptop pune 32 lloptop profesional 128 sony playstation 4 gb bosch telefon mobil smart phone iphone 11 12 13 14 15 4g huawei 10 a20 ce 3g samsung galaxy s10 s20 s23 ultra j7 128gb 5 a10 j5 a50 nokia 7 x 9 max 12 plus a40 note a70 philips s9 5g a30 google pixel 2 xl s8 htc nexus amazon siemens xiaomi gold nvidia gtx graphic design rtx card nivida 4gb dizajn adobe photoshop corel draw illustrator vega ti golf gollf 1 golfi golf2 2 ii golf3 3 iii golf4 4 iv golf5 5 v golf6 6 vi golf7 7 vii 8 viii passat pasat 3b 3c b5 b6 b7 cc karavan polo pollo cross tiguan touareg toureg taureg taoreg touran tauran up lupo fox pickup pickap pikup pikap caddy cady cadi cedy cedi kady kadi kedy kedi lt transporter t4 t5 kombi t2 t3 dsg volkswagen vw skoda octavia oktavia fabia superb rapid yeti jeti kodiaq karoq seat altea xl ibiza toledo leon fr audi a3 a4 allroad a5 a6 quattro a7 a8 sline q5 q7 q8 90 rs bmw 118 120 125 x1 318 320 x3 325 330 x5 520 525 x6 530 730 m3 m5 mercedes benz a b 180 200 c e 300 500 s class clas klas matic tronic g ml cls gl amg opel corsa cors korsa kors astra j vectra insignia insinia insina meriva combo kombo zafira antara citroen grand c1 picasso c3 picaso c4 pikaso c5 berlingo renault reno captur kaptur clio klio kadjar megane megan scenic twingo tvingo laguna dacia duster sandero fiat punto doblo dublo bravo brava stilo ducato peugeot peugot pezho 206 207 208 partner 306 307 308 expert 407 408 boxer 3008 nissan nisan patrol pulsar micra mikra pathfinder x-trail murano morano note qashqai juke ford fiesta focus fokus mondeo kuga galaxy volvo s 40 s60 s90 v 40 v40 50 v50 60 v60 70 v70 90 v90 xc xc40 xc60 xc90 jeep range land rover defender freelander discovery evoque sport toyota camry prius corolla cruiser auris yaris jaris verso raw rav 4 rav4 tata mazda mitsubishi smart hyundai hundai kia suzuki scania man iveco setra manual i tsi 1.2 tfsi 1.4 dci 1.5 hdi tdi 1.6 1.9 2.0 d di cdi cdti 1.7 diesel 2.2 jtd 2.5 automatic xd automatik tdci 3.0 td gt gtd gti v6 fwd 2wd v8 4wd 4x4 awd hybrid
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
36
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344571883

Adresa:

Blini

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione