Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pc - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pc , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pc Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 18:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ALL IN ONE PC TOUCHSCREEN

77 EUR Price Reduced

Sot 17:57 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Prishtinë

SHITET BISNESI GAMING PC (30 Pc Komplet)

44 000 EUR

Sot 17:37 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Ferizaj

Shitet GAMING SETUP

1 950 EUR

Sot 17:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Dell gx520

Sot 17:19 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kufer Profesional SONY

80 EUR Price Reduced

Sot 15:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Pc Gaming

600 EUR

Sot 14:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

PC GAMING URGJENT

450 EUR

Sot 14:17 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC gaming

1 000 EUR Price Reduced

Sot 13:42 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Acer 24"

120 EUR

Sot 12:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Gaming PC (Shtepize)

420 EUR

Sot 09:34 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Vule me datë

12 EUR

Sot 08:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet PC ALL in ON

180 EUR

Sot 04:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC

1 080 EUR

Dje 22:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air me fotrolle 32 GB

70 EUR

Dje 22:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air 2 - 64 giga

90 EUR Price Reduced

Dje 22:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini 4 - 128 giga

100 EUR

Dje 17:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Computer / Kompjuter / PC

216 EUR Price Reduced

Dje 17:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Computer / Kompjuter / PC

239 EUR Price Reduced

Dje 17:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prizren

Gaming PC 3060 12 gb

600 EUR

Dje 17:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prizren

PC Gaming 1660 super

450 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pc | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pc gaming në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • pc në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • pc në kategorinë Elektronika
  • pc gaming në kategorinë Elektronika
  • Pc gaming në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • Pc gaming në kategorinë Objekte të huaja
  • pc gaming në kategorinë Patundshmëri
  • pc gaming në kategorinë Elektronika
  • pc gaming në kategorinë Biznes dhe punë
  • pc gaming në kategorinë Turizëm dhe Evente

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione