Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pc gaming - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pc gaming , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pc gaming Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 11:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

I5 gen 9 gtx 1650

400 EUR Price Reduced

Sot 11:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Pc Gaming  ·  Gjakovë

Pc Gaming

600 EUR

Sot 09:37 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Vule me datë

12 EUR

Sot 09:36 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Matës i baterive

10 EUR

Sot 01:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC

1 080 EUR

Sot 01:03 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Acer 24"

120 EUR

Dje 22:39 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Kompakt Speakers ��

100 EUR

Dje 22:38 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Acer Monitor 17"

40 EUR

Dje 22:36 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 ��

1 700 EUR Price Reduced

Dje 22:36 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Kufje THOMSON Wireless

70 EUR

Dje 17:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming Pc i7 14700KF RTX 3080

1 600 EUR

Dje 17:56 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Speaker Sony GTK-XB5

155 EUR

Dje 17:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Rog Strix G17

1 700 EUR

12 Pri 21:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Pc komplet

1 350 EUR

12 Pri 16:34 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Slim  ·  Prishtinë

Shes PS 4 Slim

170 EUR Price Reduced

12 Pri 12:35 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

PC GAMING URGJENT

450 EUR

12 Pri 12:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Sd card 64 gb Profesionale

8 EUR Price Reduced

12 Pri 11:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet PC GaminG i7 9700 Urgjent

450 EUR

12 Pri 00:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Vushtrri

Gaming Pc Setup

2 500 EUR

11 Pri 21:39 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Mitrovicë

Gaming pc + monitor

450 EUR

11 Pri 21:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  ASRock  ·  Lipjan

GAMING INTERNET

16 800 EUR

11 Pri 15:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

U Shit Flm Merr Jep

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pc gaming | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione