Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë Të gjitha në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:48 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

1000w

50 EUR

Dje 09:10 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

17.3/30

70 EUR

07 Maj 19:32 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Tastier MSI VIGOR

100 EUR

18 Pri 19:29 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Dell ALIENWARE 244hz

250 EUR

09 Pri 13:43 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Shitet Monitori DELL

50 EUR

15 Mar 19:36 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Shitet monitori

60 EUR

12 Mar 11:28 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

monitora

11 Mar 13:27 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

SHES CASE PER PC

50 EUR

23 Shk 23:35 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

AFOX Radeon RX 560 (4GB)

150 EUR

19 Shk 14:38 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

DRONI MAVIC 2pro

880 EUR

03 Shk 19:18 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Inventor 2500w

500 EUR

29 Jan 19:32 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Adapter origjinal Dell

12 EUR Price Reduced

16 Jan 18:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

RAM DDR4 16GB

1 EUR Price Reduced

22 Dhj 19:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Gigabyte i3 GEN4

50 EUR Price Reduced

13 Dhj 06:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

hp i7 gen4 Gjermania ����

120 EUR Price Reduced

11 Dhj 13:40 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Tastier ROCCAT Horde AIMO, zezë

50 EUR Price Reduced

11 Dhj 12:31 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Steelseries Aerox 3 Wired

40 EUR Price Reduced

09 Dhj 21:54 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Mauspad

8 EUR

09 Dhj 06:45 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

8GB 4GB 240ssd/120ssd

1 EUR

03 Dhj 06:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

PRINTER HP

90 EUR

01 Dhj 13:12 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

i3 gen4

30 EUR

27 Nën 23:20 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Shitet printer Epson

20 EUR

24 Nën 03:23 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

8GB 4GB 240ssd/120ssd 735w

12 Nën 21:15 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Laptop Microsoft pro 4

200 EUR

31 Tet 14:49 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

400w

10 EUR Price Reduced

30 Tet 01:05 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

512gb

10 EUR Price Reduced

27 Tet 13:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Shes lloptop asus pllaka defekt

25 EUR

26 Tet 19:13 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Besianë

Shes disk edhe ptocesora

30 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione