Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular Në shitje (Shitet, Shes) në Prishtinë

Acer , 1
Acer , 61
Alcatel , 51
Apple , 3
Apple , 111
Amoi , 5
Nintendo , 1
Apple (Iphone) , 14036
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 31
AT&T , 7
Lenovo , 5
Benefon , 4
Toshiba , 1
BenQ , 3
Bird , 1
BlackBerry , 126
Samsung , 33
Chea , 1
Dell , 8
Ericsson , 2
Google , 22
HP , 18
HTC , 353
Huawei , 383
i-mate , 1
i-mobile , 8
Lenovo , 67
LG , 250
Maxon , 3
Mobile , 31
Motorola , 50
Nokia , 493
Panasonic , 10
Philips , 1
Sagem , 3
Samsung , 7592
Sony , 327
T-Mobile , 1
Toshiba , 1
Vertu , 25
VK Mobile , 1
Vodafone , 9
ZTE , 19

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 20:23 Telefona celular , Prishtinë

SHITET Samsung Galaxy Note 10 plus

240 EUR

Sot 19:25 Telefona celular , Prishtinë

ekran per one plus 6 pa perdor

60 EUR Price Reduced

Sot 19:21 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 11 64gb

210 EUR

Sot 19:17 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG TAB S2 3GB RAM 32GB ROM

60 EUR Price Reduced

Sot 19:10 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A51 128GB/6GB

140 EUR

Sot 18:57 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A51 128GB

130 EUR

Sot 18:56 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A10s

65 EUR

Sot 18:56 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 CE 128 GB

80 EUR Price Reduced

Sot 15:08 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6 CE 32GB

60 EUR

Sot 15:08 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A51 128GB

150 EUR

Sot 14:01 Telefona celular , Prishtinë

samsung s21

250 EUR

Sot 13:50 Telefona celular , Prishtinë

Samsung J5 duos me 2 karta , 70 €

70 EUR

Sot 12:40 Telefona celular , Prishtinë

nokia 6310i

30 EUR

Sot 11:15 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 8 Plus Ce ����

125 EUR

Sot 09:27 Telefona celular , Prishtinë

XIAOMI PAD 5 I RI

280 EUR

Sot 08:51 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6S Plus

75 EUR

Sot 08:33 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 12 Pro Max 256GB Ce ����

600 EUR

Sot 06:42 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 8T 128gb

200 EUR

Sot 03:05 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 8 ��100%

110 EUR

Sot 02:27 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7 Plus Si i Ri ��100%

105 EUR

Sot 02:11 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s Plus

75 EUR

Sot 00:53 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung Galaxy S21 5G

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Telefona celular | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione