Ajfon | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 93
Huawei , 7
Nokia , 7
Mobile , 6
Acer , 4
Sony , 4
Alcatel , 2
Amoi , 1
HTC , 1
Motorola , 1
Apple , 1
Dje 11:15 ,

iPhone 6

80 EUR

17 Nën 18:37 ,

Ajfon

1 EUR

12 Nën 20:00 ,

Ajfon 8

230 EURNë fillim