Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Berry - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

BlackBerry , 36
Samsung , 15
Nokia , 2
Acer , 1
Motorola , 1
Sony , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Berry , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Berry Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 23:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

Nokia

1 EUR

04 Tet 17:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Klinë

iPhone 5s 25€

25 EUR Price Reduced

08 Sht 00:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

Shitet IPAD 11 pro nga Zvicrra CE����

800 EUR

06 Sht 14:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

15 Pri 16:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13  ·  Gjilan

Iphone 13 i Ri 128GB

600 EUR

24 Mar 08:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 08:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

27 Sht 21:23 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Ferizaj

Shes Samsun A53 5G i Ardhun nga Gjermania

345 EUR

09 Korr 23:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Skenderaj

Iphone 12 - 128GB

550 EUR

31 Maj 11:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Ferizaj

Shitet Iphone Xs i ri me paket

310 EUR

11 Jan 00:14 Telefona celular  ·  Motorola  ·  Moto G  ·  Prishtinë

✅ MOTOROLA SMARTPHONE

05 Nën 08:51 Telefona celular  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Tablet Acer urgjent

60 EUR

15 Korr 10:20 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Motion  ·  Gjilan

Shitet mobil. Black berry

60 EUR

05 Korr 13:37 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Gjilan

Shes dy tel. Mobil. Ip6 BB.

100 EUR

01 Korr 11:30 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet mobil. Black berry

65 EUR Price Reduced

29 Maj 22:48 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Prishtinë

Blejm Telefona

29 Maj 20:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Prishtinë

Blejm Telefona

29 Maj 20:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A5  ·  Prishtinë

Vetem iPhone dhe Samsung

03 Jan 02:26 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prishtinë

Icloud

28 Dhj 15:17 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4  ·  Prishtinë

Shes iphone 4 16 gb 22 euro

22 EUR Price Reduced

18 Pri 23:54 Telefona celular  ·  Prishtinë

Blejm VETEM SAMSUNG DHE IPHONE

18 Pri 23:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5c  ·  Prishtinë

Blejm Telefona Apple Samsung

13 Mar 23:13 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Classic  ·  Prizren

shes black berry

150 EUR

05 Mar 18:17 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Fushë Kosovë

Shes samsung s3

25 EUR Price Reduced

19 Jan 12:23 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Prishtinë

IPhone 6

50 EUR

29 Sht 11:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Prishtinë

Iphone 5s 64gb

55 EUR Price Reduced

25 Sht 20:51 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Z30  ·  Mitrovicë

Blackberry Z3

70 EUR

08 Sht 17:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S7 edge  ·  Prishtinë

Bateria per vivax te ndryshem

20 EUR

04 Korr 14:50 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Keyone  ·  Gjakovë

shes black berry

180 EUR

01 Korr 11:01 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Ndrimm dhe shitje

800 EUR

22 Maj 13:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Prishtinë

Iphone 5

40 EUR

21 Maj 14:52 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7 Pro  ·  Prishtinë

Samsung j7 pro

120 EUR

15 Maj 11:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5s  ·  Prishtinë

iPhone 5s

60 EUR

11 Maj 18:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6 Plus  ·  Prishtinë

Iphone 6plus 128gb CE

125 EUR Price Reduced

08 Maj 19:26 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Priv  ·  Prishtinë

bllek

170 EUR

30 Pri 22:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Prishtinë

Iphone 6 - 64 GB

120 EUR

05 Pri 01:20 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Prishtinë

--- Samsung Galaxy A6 32 GB ---

150 EUR Price Reduced

22 Tet 17:16 Telefona celular  ·  BlackBerry  ·  Passport  ·  Prizren

black berry

07 Tet 13:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Prishtinë

Shitet iPhone 6s (Pa asnje grith)

189 EUR

02 Tet 21:50 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A6  ·  Gjilan

SHITET SAMSUNG A6 2018 I RI me garancion

200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Berry | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione