Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Galaxy - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 12746
Samsung , 61
HTC , 25
Huawei , 20
Sony , 18
Nokia , 14
LG , 12
Acer , 7
Motorola , 6
Alcatel , 5
Lenovo , 5
ZTE , 3
BenQ , 2
Lenovo , 2
Asus , 1
Ericsson , 1
Eten , 1
i-mobile , 1
T-Mobile , 1
Mobile , 1
Vodafone , 1
Nintendo , 1
Google , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Galaxy,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Galaxy Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:14 Telefona celular , Gjakovë

Galaxy A52 5G 6/128 GB

155 EUR

Dje 16:13 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung Galaxy A6

55 EUR Price Reduced

Dje 15:14 Telefona celular , Gjilan

Samsung Active 2 Stainless Steel

129 EUR Price Reduced

Dje 10:56 Telefona celular , Pejë

Iphone XS Max

170 EUR Price Reduced

21 Sht 19:58 Telefona celular , Skenderaj

Shitet telefoni - Samsung

71 EUR

21 Sht 19:47 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 128GB Ce ����

285 EUR

21 Sht 11:06 Telefona celular , Gjakovë

Shes Ipad Samsung Lire

65 EUR Price Reduced

21 Sht 09:09 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A21s 32/3GB

100 EUR

21 Sht 08:54 Telefona celular , Drenas

shitet Ndrrohet

1 EUR

20 Sht 09:46 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A2core

20 Sht 09:45 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy Xcover 5

20 Sht 09:45 Telefona celular , Mitrovicë

Galaxy A52s 5g

20 Sht 02:39 Telefona celular , Prishtinë

OFERT IPHONE 11 ME 64GIGA GJENDJE PERFEKTE

280 EUR

19 Sht 14:36 Telefona celular , Fushë Kosovë

Galaxy TAB A6

60 EUR

19 Sht 14:24 Telefona celular , Fushë Kosovë

Galaxy TAB A6

60 EUR

18 Sht 23:41 Telefona celular , Prishtinë

iPad 5 128GB Ce ����

155 EUR

18 Sht 22:41 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro

305 EUR

18 Sht 22:41 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 12 Si i Ri Ce ����

400 EUR

17 Sht 19:57 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG Galaxy Watch 4

140 EUR

16 Sht 12:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 128gb

599 EUR

15 Sht 21:41 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A20 32/3GB

75 EUR

15 Sht 17:06 Telefona celular , Pejë

Samsung galaxy a51

112 EUR

15 Sht 09:22 Telefona celular , Pejë

Samsung galaxy a7

92 EUR

15 Sht 06:03 Telefona celular , Prishtinë

iPhone X 256GB

200 EUR

14 Sht 21:34 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 14 Pro Ce ���� No Active

965 EUR

14 Sht 20:51 Telefona celular , Gjilan

Ipad tablet lenovo iphone

14 Sht 05:52 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S7 Edge Gold

1 EUR Price Reduced

13 Sht 21:11 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro

305 EUR

12 Sht 06:03 Telefona celular , Besianë

Samsung Galaxy S23 ultra

520 EUR

11 Sht 23:11 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet Samsung Galaxy A12

100 EUR Price Reduced

11 Sht 12:07 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 6s

55 EUR

11 Sht 09:25 Telefona celular , Pejë

Samsung galaxy Xcover

70 EUR

11 Sht 01:11 Telefona celular , Klinë

samsung galaxy a7 tablet

190 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Galaxy | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione