Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ipad pro - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Apple , 40
Samsung , 10
Huawei , 8
Lenovo , 2
i-mobile , 1
Nokia , 1
Google , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ipad pro,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ipad pro Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Sht 00:05 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy A54 me kuti

280 EUR

16 Sht 12:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 128gb

599 EUR

14 Sht 20:51 Telefona celular , Gjilan

Ipad tablet lenovo iphone

13 Sht 16:01 Telefona celular , Ferizaj

Ipad Pro 256GB 10.5 INCH

280 EUR

06 Sht 14:01 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

18 Gush 16:41 Telefona celular , Prishtinë

OFERT 12 PRO MAX ME 128GIGA

580 EUR

29 Korr 19:11 Telefona celular , Mitrovicë

iPad Pro, 12.9, M1 chip, 256 gb

24 Korr 12:26 Telefona celular , Prishtinë

Ipad Pro

650 EUR

21 Korr 11:13 Telefona celular , Rahovec

IPad Pro

650 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

17 Qer 18:40 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus Nord CE 3 Lite i ri me kuti

250 EUR

12 Qer 00:35 Telefona celular , Gjilan

Ipad pro 11 M2 me Sim cart 2022

10 Qer 09:54 Telefona celular , Prishtinë

Ipad pro M1

630 EUR

06 Qer 23:17 Telefona celular , Prishtinë

iCloud unlock

1 EUR

05 Qer 15:13 Telefona celular , Prishtinë

Ipad 11 pro

300 EUR

02 Qer 13:46 Telefona celular , Ferizaj

iPad Air 32 GB ne Gjendje Perfekte

90 EUR

16 Pri 13:49 Telefona celular , Drenas

iPad Pro 10.5”

330 EUR

09 Pri 00:08 Telefona celular , Ferizaj

IPAD PRO 11" 2020

560 EUR

24 Mar 08:57 Telefona celular , Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 08:04 Telefona celular , Prishtinë

IPhone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max

180 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ipad pro | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • ipad pro në kategorinë Elektronika
  • ipad pro në kategorinë Elektronika
  • Ipad pro në kategorinë Tableta | Apple
  • Ipad pro në kategorinë Telefona celular | Samsung
  • ipad pro në kategorinë Makina dhe Vegla
  • iPad pro në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Ipad pro në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Ipad pro në kategorinë Servis për Kompjuterë
  • ipad pro në kategorinë Telefona celular
  • ipad pro në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione