Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nokia E 50 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nokia E 50 , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nokia E 50 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Pri 02:18 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Note 10+  ·  Prishtinë

SAMSUNG NOTE 10 PLUS ME 256GB 12GB RAM ME GARANCJON

299 EUR

24 Mar 09:33 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Pejë

Iphone 12 NEW

275 EUR

01 Mar 18:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

AKCJON OFERT IPHONE 11 PRO MAX NGA EUROPA

380 EUR Price Reduced

27 Shk 16:38 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Pejë

Iphone 11 Pro Max 256GB

290 EUR

24 Shk 17:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7 Plus  ·  Pejë

Iphone 7+ 32GB si i ri

60 EUR Price Reduced

29 Jan 18:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prishtinë

OFERT 12 PRO MAX ME 128GIGA

580 EUR

23 Jan 11:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A32  ·  Prishtinë

SAMSUNG A32 ME 128GIGA GJENDJE RREGULLT

150 EUR

22 Dhj 18:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Prishtinë

IPHONE 8 CE NGA EUROPA GJENDJE PERFEKTE

89 EUR Price Reduced

08 Dhj 03:21 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Prishtinë

OFERT IPHONE 12 PRO MAX ME GJENDJE RREGULLT

590 EUR

22 Sht 09:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS Max  ·  Prishtinë

OFERT IPHONE XS MAX ME 256GIGA ME GARANCJON

230 EUR

20 Sht 02:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

OFERT IPHONE 11 ME 64GIGA GJENDJE PERFEKTE

280 EUR

14 Maj 09:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

OFERT IPHONE 11 PRO ME 64GIGA GJENDJE RREGULLT

340 EUR

14 Maj 09:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Prishtinë

OFERT IPHONE 12 GJENDJE PERFEKTE FANTASTIKE

380 EUR

14 Maj 09:54 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Prishtinë

IPHONE 8 GOLD GJENDJE FAMTASTIKE PERFEKTE

119 EUR

06 Maj 11:59 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10  ·  Prishtinë

SAMSUNG GALAXY S10 CE NGA GJERMANIJA ME 128GB

199 EUR

05 Maj 10:08 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Prishtinë

OFERT IPHONE 8 PLUS GOLD ME 256GIGA

149 EUR

18 Jan 11:30 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310  ·  Prizren

Nokia 6310 Biznis

55 EUR Price Reduced

17 Gush 14:45 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

shitet nokia e re shum e bukur edhe e fort

50 EUR

27 Sht 13:05 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 1020  ·  Prishtinë

Nokia Lumia 1019

50 EUR

27 Sht 13:04 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300 Galaxy S III  ·  Prishtinë

Nokia Lumia 1019

50 EUR

27 Sht 13:04 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 1017  ·  Prishtinë

Nokia Lumia 1019

50 EUR

10 Shk 21:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Prishtinë

SHES IPHONE 4 8GB FULL UNLOCK

80 EUR

10 Shk 21:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Prishtinë

SHES IPHONE 4 8GB FULL UNLOCK

80 EUR

24 Sht 13:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia super

30 EUR

17 Gush 10:30 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 520  ·  Pejë

Nokia Lumia 520 ose nderroj

50 EUR

16 Gush 22:07 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Lumia 520  ·  Pejë

Nokia Lumia 520

50 EUR

09 Gush 23:21 Telefona celular  ·  Nokia  ·  E7  ·  Prishtinë

Nokia e 50

20 EUR

15 Mar 14:18 Telefona celular  ·  Prizren

Nokia 6300

12 Shk 16:53 Telefona celular  ·  Prishtinë

Nokia E5

35 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nokia E 50 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione