Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nokia c2 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Nokia , 16
Samsung , 10
Huawei , 2
HTC , 1
Lenovo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nokia c2 , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nokia c2 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Mar 23:50 Telefona celular  ·  Nokia  ·  6310i  ·  Prishtinë

Nokia

1 EUR

22 Shk 08:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iPhone 11

225 EUR

07 Jan 19:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Viti

Shitet telefon samsung

100 EUR

28 Dhj 12:42 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

�� Apple Watch Series 8 45mm ��

355 EUR

30 Nën 12:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

����APPLE WATCH SERIES 8 45mm����

350 EUR

28 Sht 11:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

AKCION Xiaomi Mi 10t Pro **8/256**

260 EUR Price Reduced

08 Sht 00:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

Shitet IPAD 11 pro nga Zvicrra CE����

800 EUR

06 Sht 14:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

31 Korr 22:40 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Pejë

Shes Samsung S10+ I perdorur si i ri

230 EUR

11 Korr 12:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Viti

Shitet telefoni samsung galaxy s22 ultra

800 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

03 Korr 15:06 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Ipad Apple Are2 16 giga

139 EUR

05 Qer 04:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Tabllet samsung note me laps.

69 EUR

16 Maj 12:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Tabllet tab 4 5.0 android.

59 EUR

24 Mar 08:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 08:04 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

09 Korr 23:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12  ·  Skenderaj

Iphone 12 - 128GB

550 EUR

31 Maj 11:20 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Ferizaj

Shitet Iphone Xs i ri me paket

310 EUR

02 Shk 04:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5c  ·  Malishevë

IPhone 5c

45 EUR

06 Maj 11:48 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prizren

Shitet Xiaomi Mi 8 Lite

80 EUR

30 Qer 13:58 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S8  ·  Prishtinë

Samsung galaxy s8

120 EUR

09 Shk 23:03 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Shtime

Huawei P30 Pro 128gb 8 gb ram prej ch

480 EUR

14 Qer 07:26 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

nokia c2-01

40 EUR

02 Dhj 15:39 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Nokia C2

30 EUR

25 Shk 01:38 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes telefonat

25 EUR

07 Dhj 23:28 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nokia i ri, nga Zvicrra

35 EUR

18 Jan 13:07 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Nokia

20 EUR

15 Jan 12:11 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Nokia C2

20 EUR

14 Jan 10:43 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Nokia

20 EUR

11 Jan 23:38 Telefona celular  ·  Nokia  ·  3310  ·  Prizren

Nokia

20 EUR

16 Tet 17:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

samsung gt s-5301,telenor alcatel dhe nokia c2

65 EUR

15 Tet 13:22 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Nokia C2 me tuchscreen

20 EUR

18 Gush 17:31 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Nokia C2

12 EUR

08 Qer 16:27 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet nokia C2

13 EUR

25 Mar 17:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S6 edge  ·  Lipjan

Samsung s6 edhe s6 edge 650 2yt

650 EUR Price Reduced

16 Mar 15:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Gjilan

IPHONE 6S GOLD FULL UNLOCK 16GB

570 EUR

26 Shk 17:56 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Nokia C2-05

15 EUR

26 Shk 17:56 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Nokia C2-01

15 EUR

10 Shk 21:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Prishtinë

SHES IPHONE 4 8GB FULL UNLOCK

80 EUR

10 Shk 21:36 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Prishtinë

SHES IPHONE 4 8GB FULL UNLOCK

80 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nokia c2 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione