Samsung s8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 822
Huawei , 7
Alcatel , 2
LG , 2
Sony , 2
Lenovo , 2
HTC , 1
Mobile , 1
27 Dhj 11:25 ,

Samsung S8

50 EUR

22 Dhj 22:52 ,

Samsung s8 +

150 EUR

21 Dhj 21:38 ,

Samsung s8+

280 EUR

13 Dhj 17:55 ,

Samsung s8

250 EURNë fillim