Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

celular perdorur - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 22
Nokia , 7
Huawei , 2
LG , 2
Alcatel , 1
HTC , 1
Motorola , 1
Mobile , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe celular perdorur,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj celular perdorur Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Korr 10:08 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

10 Dhj 12:49 Telefona celular , Viti

Telefon celular

110 EUR

09 Nën 17:40 Telefona celular , Prizren

Smart Watch M5 fulltech

12 EUR Price Reduced

28 Sht 18:18 Telefona celular , Prizren

U SHITTT

30 EUR

17 Sht 16:48 Telefona celular , Prizren

Ore M Smart Band M5 Orgjinal

30 EUR

01 Mar 00:52 Telefona celular , Prishtinë

Telefon Celular A50

120 EUR

01 Mar 00:52 Telefona celular , Prishtinë

Telefon celular

120 EUR

28 Shk 17:59 Telefona celular , Prishtinë

Telefon celular

120 EUR

29 Tet 00:14 Telefona celular , Prishtinë

Shitet telefoni flip phone Emporia

45 EUR

05 Gush 01:07 Telefona celular , Deçan

Iphone 6S+ 16 GB

110 EUR

29 Maj 23:41 Telefona celular , Gjilan

celular

70 EUR

04 Tet 22:41 Telefona celular , Prishtinë

Celular

170 EUR

25 Gush 12:15 Telefona celular , Fushë Kosovë

General Mobile

250 EUR

18 Mar 12:40 Telefona celular , Gjakovë

Samsung Galaxy S7 EDGE

180 EUR

12 Jan 20:45 Telefona celular , Fushë Kosovë

Doogee X5

50 EUR

21 Korr 13:57 Telefona celular , Prishtinë

Telefon celular

230 EUR

27 Mar 22:21 Telefona celular , Ferizaj

Celular

180 EUR

20 Shk 15:30 Telefona celular , Pejë

Leago ofert e mir

50 EUR

29 Nën 17:38 Telefona celular , Prizren

Shitet Nderrohet ipad wiffi Celular

245 EUR

06 Nën 20:39 Telefona celular , Prishtinë

Samsung A5 2016

200 EUR

10 Sht 12:36 Telefona celular , Lipjan

Telefon celular

120 EUR

21 Gush 17:31 Telefona celular , Prishtinë

Telefon celular

220 EUR

24 Korr 20:09 Telefona celular , Vushtrri

Shes telefon

600 EUR

28 Pri 13:36 Telefona celular , Mitrovicë

Shes Samsung S6 Edge Gold

350 EUR

19 Pri 16:35 Telefona celular , Mitrovicë

Samsung S6 EDGE Gold

360 EUR

12 Pri 13:05 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S4 -- I perdorur, pa defekte

100 EUR

11 Mar 19:04 Telefona celular , Prizren

Celular

38 EUR

09 Mar 16:26 Telefona celular , Prizren

Nokia Lumia 930

210 EUR

12 Dhj 22:15 Telefona celular , Prishtinë

Mini celular Bentley

270 EUR Price Reduced

16 Nën 00:49 Telefona celular , Rahovec

LG-g-style 2G-ram memorie

190 EUR

10 Sht 21:28 Telefona celular , Pejë

Samsung. Trend 2

80 EUR

20 Gush 20:51 Telefona celular , Prishtinë

Blackberry dhe 2 Nokia

30 EUR

24 Korr 12:40 Telefona celular , Prishtinë

NOKIA Lumia 710

25 EUR Price Reduced

22 Qer 23:17 Telefona celular , Gjilan

Telefon celular

140 EUR

06 Maj 00:48 Telefona celular , Prizren

Celular

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj celular perdorur | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione