Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphone 11 - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 32
Huawei , 3
Nokia , 3
Lenovo , 2
i-mobile , 2
Mobile , 2
Motorola , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iphone 11 , kategori Telefona celular , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj iphone 11 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iphone 11 CE

185 EUR Price Reduced

Sot 10:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prizren

Iphone 11 64Gb

210 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 08:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 15  ·  Prizren

Iphone 15 black 128gb CE

650 EUR

Dje 22:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Gjilan

iphone 11 pro CE

225 EUR Price Reduced

Dje 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

IPHONE 11 PRO MAX 64GB

255 EUR

Dje 21:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

IPHONE 11 64 GB I RI NE PAKO

299 EUR

Dje 20:18 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iPhone 11 Ce

195 EUR

Dje 13:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Lipjan

Iphone 11 pro me 64 GB

260 EUR

Dje 11:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prishtinë

11 PRO MAX 64GB

299 EUR

22 Qer 23:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prishtinë

iPhone 11 Pro

210 EUR

21 Qer 23:41 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Ferizaj

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

350 EUR

20 Qer 17:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Mitrovicë

Iphone 11 pro max

380 EUR

20 Qer 16:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prizren

iPhone 11 Pro ���� -CE-

280 EUR

20 Qer 13:44 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

iPhone 11 128 Gb ne gjendje perfekte

159 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
18 Qer 13:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prizren

Shitet iphone 11

210 EUR

17 Qer 17:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Prizren

Iphone 11 Pro 512 GB

310 EUR

13 Qer 15:32 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro Max  ·  Prizren

iPhone 11 PRO MAX

250 EUR

12 Qer 00:00 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prishtinë

IPHONE 11 dhe SAMSUNG TV

300 EUR

10 Qer 23:09 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Gjilan

Blejm Telefona iphone 6s 7 8 X 11 12 13 SE

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iphone 11 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione