Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iphone 12 pro max - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 10
Vodafone , 3
Huawei , 2
Asus , 1
Nokia , 1
T-Mobile , 1
Lenovo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iphone 12 pro max,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj iphone 12 pro max Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:16 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy A54 me kuti

280 EUR

Dje 18:56 Telefona celular , Prizren

Iphone 12 pro max

540 EUR

Dje 18:56 Telefona celular , Prizren

Iphone 12 pro max 256Giga

625 EUR

Dje 18:48 Telefona celular , Prizren

Iphone 12 pro max

620 EUR

Dje 16:59 Telefona celular , Artanë

iPhone 14 pro max

800 EUR

Dje 10:15 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 PRO MAX 256 GB CE BLUE

620 EUR

27 Sht 17:20 Telefona celular , Prishtinë

12 PRO MAX 128 GB BLUE

599 EUR

27 Sht 09:05 Telefona celular , Ferizaj

MacBook Pro 15" 2018 Retina

699 EUR Price Reduced

23 Sht 15:29 Telefona celular , Therandë

Iphone 12 Pro MAX 256 GB

620 EUR

21 Sht 12:04 Telefona celular , Pejë

Iphone 12 Pro max

450 EUR

18 Sht 11:58 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone 12 Pro Max

570 EUR

15 Sht 11:01 Telefona celular , Pejë

IPHONE 12 PRO MAX 128GB

500 EUR

15 Sht 08:16 Telefona celular , Burim

Iphone 12 ProMax

580 EUR

12 Sht 06:00 Telefona celular , Besianë

Apple iphone 14 pro max

900 EUR

09 Sht 06:47 Telefona celular , Burim

SHES IPHONE 12 PRO MAX 128GB

535 EUR

06 Sht 12:57 Telefona celular , Burim

IPHONE 12 PRO MAX 128GB ����

540 EUR

04 Sht 15:59 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 PRO MAX 128 GB I RI GOLD

599 EUR

04 Sht 09:13 Telefona celular , Besianë

Apple iphone 14 pro max

830 EUR

03 Sht 21:10 Telefona celular , Ferizaj

IPHONE 12 pro max

530 EUR

02 Sht 20:35 Telefona celular , Mitrovicë

Shitet iphone 12 pro max iri

550 EUR

01 Sht 02:33 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 12 pro max

430 EUR

31 Gush 15:56 Telefona celular , Kaçanik

Shitet Telefoni urgjent

490 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iphone 12 pro max | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione