Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

llaptop - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 44
HP , 8
Dell , 7
Acer , 5
Lenovo , 5
Acer , 5
Asus , 4
Nokia , 4
Sony , 4
Alcatel , 2
HTC , 2
Huawei , 2
Apple , 2
Motorola , 1
O2 , 1
Palm , 1
Toshiba , 1
Asus , 1
Lenovo , 1
Sony , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe llaptop,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj llaptop Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Sht 00:05 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy A54 me kuti

280 EUR

16 Sht 12:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 128gb

599 EUR

06 Sht 14:01 Telefona celular , Prishtinë

Shitet ipad 11 pro 2021 M1 chip 128Gb

800 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular , Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

17 Qer 18:40 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus Nord CE 3 Lite i ri me kuti

250 EUR

15 Pri 16:21 Telefona celular , Gjilan

Iphone 13 i Ri 128GB

600 EUR

24 Mar 08:57 Telefona celular , Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

24 Mar 08:04 Telefona celular , Prishtinë

IPhone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max

180 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 14 pro max

220 EUR

24 Mar 08:02 Telefona celular , Prishtinë

IPhone 14 Pro max

220 EUR

19 Mar 18:53 Telefona celular , Prishtinë

Shitet boj edhe ndrrim me telefon

200 EUR

05 Shk 14:52 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone 11 pro max gold CE

330 EUR

23 Dhj 08:01 Telefona celular , Prishtinë

Huawei p40 pro

380 EUR

01 Dhj 23:14 Telefona celular , Prishtinë

OUKITEL WP15 / 8 gb ram / 128 Gb rom

250 EUR Price Reduced

18 Sht 10:45 Telefona celular , Prizren

LenovoX1 nddrime me tel

900 EUR Price Reduced

09 Korr 23:44 Telefona celular , Skenderaj

Iphone 12 - 128GB

550 EUR

04 Qer 10:40 Telefona celular , Gjilan

Ipad Mini 4

03 Mar 17:11 Telefona celular , Ferizaj

Shitet Llaptop Acer

170 EUR

10 Shk 09:03 Telefona celular , Prishtinë

��Iphone 7 128gb nga Zvicrra

75 EUR

09 Shk 08:28 Telefona celular , Prishtinë

�� Samsung Galaxy A02 ��

90 EUR

09 Shk 08:28 Telefona celular , Prishtinë

Huawei P8 ��

30 EUR

29 Jan 01:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 7 nga Zvicrra 128gb��

115 EUR

28 Jan 19:48 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy A02 32GB ����

95 EUR

28 Jan 19:32 Telefona celular , Prishtinë

Nokia 7.1 Android One 64GB ����

80 EUR

21 Dhj 07:44 Telefona celular , Prishtinë

�� Samsung Galaxy Grand Prime ��

55 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj llaptop | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Llaptop në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • llaptop në kategorinë Lap Top/Notebook | Asus
  • llaptop në kategorinë Tryeza dhe Karrige
  • Llaptop në kategorinë Elektronika
  • llaptop në kategorinë Elektronika
  • llaptop në kategorinë Vetura | Tesla
  • Llaptop në kategorinë Vila
  • Llaptop në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Llaptop në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • Llaptop në kategorinë Dhoma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione