Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

llaptop - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 26
Audi , 17
BMW , 10
Peugeot , 5
Renault , 4
Acura , 3
Citroën , 3
Alpina , 2
Dacia , 2
Fiat , 2
Škoda , 2
Aixam , 1
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe llaptop,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj llaptop Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:12 Vetura , Prishtinë

Reno Clio 1.5 DCI me klim 1 vit regjistrim

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:39 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:36 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:41 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL CORSA 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:34 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 17:04 Vetura , Prishtinë

SCODA YETI 2017*2.0*AUTOMATIC*4x4

13 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:23 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:38 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 10:13 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:23 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 11:25 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:32 Vetura , Prishtinë

SHITET GOLF7 1.6TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:36 Vetura , Mitrovicë

renault MEGANE (model 2014)

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 12:21 Vetura , Prishtinë

��Falas| Dritë e kokës

15 EUR

25 Maj 10:20 Vetura , Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

19 Maj 12:03 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

15 800 EUR

13 Maj 03:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

01 Maj 18:41 Vetura , Prishtinë

Mercedes C200 Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Pri 22:08 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 14:43 Vetura , Prishtinë

Dacia Sandero Stepway 2018 106.000km

8 350 EUR

19 Pri 16:28 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 15:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Instagrami 95K followers

900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 15:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Instagrami 95K followers

900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 15:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Instagrami 95K Followers Cmim i disk

900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Pri 10:49 Vetura , Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 16:55 Vetura , Gjilan

Radio universale me navigacion me hartat me te reja

190 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 00:18 Vetura , Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Shk 16:50 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Golf 4 4 motion

18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:51 Vetura , Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

12 Shk 11:28 Vetura , Prishtinë

Kursi i programimit me python

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

24 Jan 13:21 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Pezho

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Opel corsa

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 13:09 Vetura , Prizren

Golf 6 gtd

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

05 Jan 15:10 Vetura , Prizren

Jetta

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 13:35 Vetura , Besianë

Citroen C4 2006 ( 110 PS )

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:44 Vetura , Prizren

Passat jetta

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:19 Vetura , Prizren

Passat

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 17:52 Vetura , Klinë

Shitet Opel Vectra 2.0 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 00:14 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Tet 00:43 Vetura , Prizren

Passat jetta

9 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 22:10 Vetura , Prizren

Skoda

3 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj llaptop | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Llaptop në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • llaptop në kategorinë Lap Top/Notebook | Asus
  • llaptop në kategorinë Tryeza dhe Karrige
  • Llaptop në kategorinë Elektronika
  • llaptop në kategorinë Vetura | Tesla
  • llaptop në kategorinë Elektronika
  • Llaptop në kategorinë Vila
  • Llaptop në kategorinë Film dhe Muzikë
  • Llaptop në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • Llaptop në kategorinë Dhoma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione