Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

thyer - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 456
Huawei , 24
Sony , 20
HTC , 18
Nokia , 17
LG , 10
Apple , 5
Motorola , 4
Lenovo , 3
Alcatel , 2
ZTE , 2
Asus , 1
Ericsson , 1
HP , 1
ASUS , 1
Lenovo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe thyer,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj thyer Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Sht 22:24 Telefona celular , Viti

IPHONE

300 EUR

14 Sht 20:01 Telefona celular , Gjilan

Shitet Iphone X

160 EUR

14 Sht 18:24 Telefona celular , Prishtinë

Shes Iphone 8+ 64 GB

100 EUR

05 Sht 20:21 Telefona celular , Viti

Apple Watch serie 4, 44mm

75 EUR

12 Gush 04:04 Telefona celular , Lipjan

Shes dy telefona

50 EUR

23 Korr 11:12 Telefona celular , Burim

Shes samsung s8+

50 EUR

21 Korr 18:31 Telefona celular , Pejë

Samsung Galaxy s20 Fe

270 EUR

16 Korr 20:16 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Apple Whatch SE

14 Korr 10:21 Telefona celular , Burim

samsung s8

48 EUR

11 Korr 08:40 Telefona celular , Deçan

Samsung Galaxy J5 2016

30 EUR Price Reduced

04 Korr 10:30 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy Note N7000

20 EUR Price Reduced

04 Korr 04:13 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 5s 16Gb

1 EUR Price Reduced

26 Qer 15:35 Telefona celular , Mitrovicë

iphone 11 128 gb

170 EUR

23 Qer 17:42 Telefona celular , Pejë

iphone 8+

90 EUR

28 Maj 16:01 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7plus

70 EUR

28 Maj 15:52 Telefona celular , Prizren

iphone 11 yellow 64 GB

250 EUR

08 Maj 20:13 Telefona celular , Gjilan

Samsung s3 I9300

10 EUR Price Reduced

03 Maj 15:01 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 256 GB

400 EUR

01 Maj 22:41 Telefona celular , Prizren

Samsung A20e bejm ndrrim

80 EUR

22 Pri 13:58 Telefona celular , Gjilan

Shitet iphone X

175 EUR

01 Pri 12:05 Telefona celular , Prishtinë

Iphone xr 64 gb

165 EUR

20 Mar 14:26 Telefona celular , Prishtinë

Samsung a50

70 EUR

20 Mar 14:17 Telefona celular , Prishtinë

Samsung galaxy a50

80 EUR

07 Mar 18:21 Telefona celular , Gjilan

Samsung Galaxy s20 5G ��

220 EUR

22 Shk 02:12 Telefona celular , Gjilan

Shitet iPhone 8

60 EUR

10 Shk 10:47 Telefona celular , Prizren

Shitet Iphone XS 64GB

140 EUR

16 Jan 08:04 Telefona celular , Ferizaj

shes iphone 7+

55 EUR

15 Jan 10:35 Telefona celular , Fushë Kosovë

samsung

120 EUR

11 Jan 23:46 Telefona celular , Ferizaj

Shes Iphone 7+

90 EUR

08 Jan 00:52 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 8

69 EUR

16 Dhj 12:52 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy | S21 Ultra

329 EUR

07 Dhj 20:52 Telefona celular , Gjilan

Iphone 8+

120 EUR

23 Nën 10:26 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Samsung A71

110 EUR

11 Nën 17:23 Telefona celular , Mitrovicë

Samsun Galaxy s9+

80 EUR

14 Tet 04:50 Telefona celular , Gjilan

Shes

220 EUR

13 Tet 22:16 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 11 pro max 64gb

400 EUR

12 Tet 20:28 Telefona celular , Prishtinë

SHITET IPAD MINI 2

20 EUR

20 Sht 00:48 Telefona celular , Gjilan

Shitet iphone XS 64gb

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj thyer | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione