Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

xiaomi - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 151
Huawei , 65
Apple , 7
Google , 5
Acer , 2
Asus , 2
Nokia , 2
LG , 1
Sony , 1
Mobile , 1
Lenovo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe xiaomi,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj xiaomi Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:03 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi 12S Pro

535 EUR Price Reduced

21 Sht 19:58 Telefona celular , Skenderaj

Shitet telefoni - Samsung

71 EUR

21 Sht 10:50 Telefona celular , Prishtinë

XIAOMI 11 ULTRA I RI PAKET BEJ NDRRIM

590 EUR

21 Sht 08:26 Telefona celular , Prizren

Xiaomi 12 Pro 256GB 12GB Ram

499 EUR

20 Sht 10:56 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi Mi A1 - Gold

75 EUR Price Reduced

20 Sht 09:45 Telefona celular , Mitrovicë

Xiaomi

19 Sht 09:54 Telefona celular , Ferizaj

Xiaomi mi9T

60 EUR

18 Sht 23:27 Telefona celular , Gjilan

Xiaomi note 9s 6GB RAM - 128GB

16 Sht 16:50 Telefona celular , Pejë

Xiaomi 128/6000mAh��

105 EUR

16 Sht 15:27 Telefona celular , Prishtinë

Shitet Xiaomi Redmi 10 5G

120 EUR Price Reduced

15 Sht 20:30 Telefona celular , Fushë Kosovë

Xiaomi Mi 9T Pro 128GB

195 EUR

07 Sht 18:40 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy S8 64GB

145 EUR

04 Sht 19:09 Telefona celular , Gjakovë

Xiaomi 12c

130 EUR

04 Sht 16:26 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi Mi 11 Pro

369 EUR Price Reduced

31 Gush 22:10 Telefona celular , Ferizaj

Xiaomi 11T

300 EUR Price Reduced

29 Gush 08:14 Telefona celular , Therandë

shitet xiaomi redmi 8pro

160 EUR

28 Gush 01:10 Telefona celular , Prishtinë

Asus ZenFone 9

399 EUR

25 Gush 22:42 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi MI 11Lite

185 EUR

24 Gush 22:05 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi

125 EUR

24 Gush 14:09 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Galaxy J6+ 32GB

140 EUR

22 Gush 10:23 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi Redmi 9A

75 EUR

11 Gush 13:08 Telefona celular , Prishtinë

Honor Magic 5 Pro 12/512GB

1 EUR

09 Gush 23:04 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI P30 PRO 8/256GB

250 EUR

09 Gush 11:38 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 9 Pro 12/256GB

370 EUR

08 Gush 14:22 Telefona celular , Prizren

Xiaomi 13 Ultra

925 EUR

08 Gush 07:29 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 9 Pro 12/256GB

1 EUR

05 Gush 22:01 Telefona celular , Prizren

Xiaomi rwdmi 9 3/32 duos

80 EUR

05 Gush 12:42 Telefona celular , Prishtinë

Vivo X90 Pro Plus 12/512GB

1 EUR

30 Korr 00:21 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 11 16Ram 256GB

679 EUR

28 Korr 22:56 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi Mi A3 (Android One)

100 EUR Price Reduced

28 Korr 14:01 Telefona celular , Pejë

Shes iPhone 11 128gb memorie

299 EUR

28 Korr 13:56 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti XIAOMI REDMI PAD

170 EUR

28 Korr 13:56 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti XIAOMI REDMI PAD

170 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj xiaomi | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione