Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:03 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Tv Sony 51"

20 EUR Price Reduced

Sot 20:01 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Tv beko 65"

20 EUR Price Reduced

Sot 19:19 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

TV SONY

100 EUR Price Reduced

Sot 18:49 Fotoaparate , Ferizaj

Kamer Profesionale rezistenc ndaj uji Olympus Tough TG-6

330 EUR

Sot 13:46 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Ferizaj

BATERI 3V CR123

Sot 13:46 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Ferizaj

AGFA APS 25

Sot 13:31 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Ferizaj

AGFA LEBOX PLUS

Sot 08:52 Të tjera , Ferizaj

Aksion***Android box+IPTV

52 EUR

Dje 06:16 Fotoaparate , Ferizaj

Filtera per Lens 44mm

70 EUR

Dje 06:12 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Televizor

50 EUR Price Reduced

28 Maj 18:41 Fotoaparate , Ferizaj

Shitet Nikon Z5 me lente 25-50mm e Re

1 430 EUR

28 Maj 17:40 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Tv toshiba

180 EUR

28 Maj 16:46 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

TV SONY

80 EUR

27 Maj 13:06 Fotoaparate , Ferizaj

Godox AD-H600B

150 EUR

27 Maj 13:04 Fotoaparate , Ferizaj

Lens/Objektiv Canon 24-105mm f4 L USM

550 EUR

27 Maj 13:03 Fotoaparate , Ferizaj

Lens/Objektiv Canon 17-40mm f4 L USM

550 EUR

27 Maj 13:03 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 5D Mark III

550 EUR

26 Maj 16:49 Pjesë për TV/Satelitë , Ferizaj

Android box

36 EUR

26 Maj 13:56 Fotoaparate , Ferizaj

Go Pro hero 10 black

320 EUR

25 Maj 16:18 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

TELEVIZOR LG- 32 INCH

120 EUR

24 Maj 00:26 Pjesë për TV/Satelitë , Ferizaj

tv LG 65inq per pjes ekrani i thyer

23 Maj 23:34 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Shitet TV Vivax

15 EUR

22 Maj 00:01 Të tjera , Ferizaj

Ofrojm rreseller per iptv

21 Maj 18:14 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Shitet tv Fuego

100 EUR

21 Maj 17:59 Të tjera , Ferizaj

Shitet Android box

30 EUR

21 Maj 11:18 Fotoaparate , Ferizaj

Canon

21 Maj 11:18 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Ferizaj

Canon

900 EUR

21 Maj 00:41 Të tjera , Ferizaj

KAMERA , DIGJEI NE GJITH KOSOVEN

19 Maj 17:39 Të tjera , Ferizaj

Objektiv/ Lens - Canon ef 24-105 f/4 L IS

550 EUR Price Reduced

19 Maj 17:38 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 5D Mark III

550 EUR

19 Maj 14:16 Fotoaparate , Ferizaj

Nikon SB-900

170 EUR Price Reduced

17 Maj 15:00 Të tjera , Ferizaj

-TELEVIZOR-

50 EUR

14 Maj 22:21 Të tjera , Ferizaj

Televizor

40 EUR Price Reduced

14 Maj 11:07 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Panasonic 47” 120cm

190 EUR Price Reduced

12 Maj 05:27 Fotoaparate , Ferizaj

Canon 6D Mark II

799 EUR

11 Maj 23:00 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Urgjent

50 EUR Price Reduced

11 Maj 02:16 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Televizion 32 inch

10 Maj 15:47 Të tjera , Ferizaj

Konvertorë për rrymë 110 wolt dalje

33 EUR

10 Maj 02:49 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

TV SHARP

80 EUR Price Reduced

06 Maj 21:14 Video kamera , Ferizaj

Dji ronin s

500 EUR

04 Maj 02:28 Video kamera , Ferizaj

NP-F970 BATTERY FOR SONY

160 EUR

04 Maj 01:36 Fotoaparate , Ferizaj

Speedlite 600EX II - RT

650 EUR

01 Maj 15:21 Të tjera , Ferizaj

SHITET - KRANI Triangle me Koke / 3 Axis

30 Pri 16:01 Televizorë dhe Projektorë , Ferizaj

Televizor SKY HD

65 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione