Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:13 Fotoaparate , Mitrovicë

Canon EOS 550d

400 EUR

Dje 16:49 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Tv. LG 32 inq

85 EUR

Dje 07:39 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Tv + Monitorë

Dje 04:59 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

mag 254 me wf te integrum

60 EUR

Dje 04:53 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

android box tx3 mini

30 EUR Price Reduced

Dje 00:32 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

amiko 8150

30 EUR Price Reduced

Dje 00:32 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

iBOX elegant pa dgitron

15 EUR Price Reduced

26 Maj 15:17 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

DISEQ MOTOR

25 EUR Price Reduced

26 Maj 14:34 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

TV antik

70 EUR

25 Maj 17:07 Video kamera , Mitrovicë

OK IPTV

25 Maj 17:02 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

Perfekt IPTV

80 EUR

25 Maj 17:00 Të tjera , Mitrovicë

Drini IPTV

24 Maj 23:49 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Tv. LG 32 inq

85 EUR

24 Maj 17:57 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

Resiveri newwave mini

15 EUR Price Reduced

24 Maj 17:51 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

Android box

36 EUR

24 Maj 14:37 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

Amiko micro hd se komplet

27 EUR Price Reduced

24 Maj 14:36 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

MAG 322 komplet

55 EUR Price Reduced

23 Maj 00:15 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

Iptv skandinave

22 Maj 23:33 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

iptv

70 EUR

21 Maj 23:51 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

Next&nextstar hd mini amigo

20 EUR Price Reduced

21 Maj 12:52 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

REDLINE golden box E ka edhe wf

35 EUR Price Reduced

21 Maj 12:47 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

STAR str-800-hd ekstra

20 EUR Price Reduced

21 Maj 12:17 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

mag 322

65 EUR

21 Maj 12:16 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

Står-x 4k

20 EUR

21 Maj 12:13 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

e shese appel boxin origjinal

13 EUR Price Reduced

17 Maj 00:14 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

net iptv

65 EUR

13 Maj 14:28 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

TV Samsung 32"

10 Maj 10:29 Video kamera , Mitrovicë

Shitet kamera e vogel

16 EUR Price Reduced

10 Maj 05:58 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Televizor

15 EUR

09 Maj 15:09 Të tjera , Mitrovicë

Android tv box

25 EUR

08 Maj 20:23 Të tjera , Mitrovicë

Android box

23 EUR

03 Maj 16:02 Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë , Mitrovicë

IPTV

80 EUR

30 Pri 13:12 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Shes Tv Samsung

100 EUR

28 Pri 22:36 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Shitet

28 Dhj 20:30 Video kamera , Mitrovicë

WEB CAMERA PER PC- COMPUTER-MAC

30 EUR

27 Pri 05:27 Pjesë për TV/Satelitë , Mitrovicë

Rreci Iptv

80 EUR

25 Pri 19:49 Fotoaparate , Mitrovicë

Shitet Aparat canon eso

1 EUR

24 Pri 14:11 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Shitet Televizori

50 EUR Price Reduced

22 Pri 16:00 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Fuego 50"

230 EUR

22 Pri 15:56 Televizorë dhe Projektorë , Mitrovicë

Tv elkos 43

155 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione