Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë Të gjitha në Viti

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 16:17 Video kamera , Viti

Kamer sportive 1080 full hd

35 EUR

17 Mar 22:01 Televizorë dhe Projektorë , Viti

shes televizorat

150 EUR

27 Shk 12:25 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Shitet TV Telefunken

150 EUR

13 Shk 09:56 Televizorë dhe Projektorë , Viti

televizor

100 EUR Price Reduced

30 Jan 21:05 Pjesë për TV/Satelitë , Viti

Shitet

120 EUR

30 Dhj 16:58 Të tjera , Viti

Suboweer dhe Pejaqall

165 EUR

20 Dhj 16:46 Pjesë për TV/Satelitë , Viti

Shitet

15 EUR

13 Dhj 06:47 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Televizor

120 EUR

29 Nën 18:40 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Tv Samsung

135 EUR

12 Tet 18:44 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Shitet tv

60 EUR

29 Sht 23:53 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Tv finlux

110 EUR

02 Sht 23:39 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Shes tv grundig

100 EUR

25 Gush 11:24 Të tjera , Viti

Dji Phantom 4 dron

680 EUR

20 Gush 08:32 Fotoaparate , Viti

Adapter RF per Canon

80 EUR

18 Gush 13:43 Fotoaparate , Viti

Sony alpha nex-3 camera

340 EUR Price Reduced

17 Gush 19:46 Fotoaparate , Viti

Adapter RF per Canon

80 EUR

02 Gush 08:21 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Televizor

200 EUR

27 Qer 10:00 Video mbikqyrës dhe alarm , Viti

Kamera Sigurie

23 Maj 14:56 Pjesë për TV/Satelitë , Viti

Digitrana per tv te ndryshem

5 EUR

15 Maj 06:31 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Shitet Tw 70€ OFERTTT!!!

70 EUR

09 Pri 10:27 Televizorë dhe Projektorë , Viti

televizor shum i vjeter

300 EUR

08 Mar 20:12 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Tv 55 inq

370 EUR

05 Shk 21:19 Televizorë dhe Projektorë , Viti

SAMSUNG

35 EUR

01 Shk 15:55 Televizorë dhe Projektorë , Viti

TV Grundig 55 inch

330 EUR

14 Jan 23:25 Televizorë dhe Projektorë , Viti

Telivizor

55 EUR

05 Dhj 16:28 Fotoaparate , Viti

Canon PowerShot SX530 HS

160 EUR

22 Nën 09:20 Fotoaparate , Viti

Canon

340 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione