Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skuter qera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Skuter qera , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Skuter qera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Maj 10:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Ferizaj

Toshiba Satellite

80 EUR Price Reduced

10 Maj 23:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore per meshkuj ne kutij

50 EUR Price Reduced

10 Maj 23:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Ferizaj

Ore dore per meshkuj

45 EUR

10 Maj 23:44 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Ferizaj

Ore dore

22 EUR

10 Maj 23:44 Të tjera  ·  Ferizaj

Metal Detector Nokta Simplex + (wateproof)

480 EUR

10 Maj 23:44 Të tjera  ·  Ferizaj

Metal Detector Pointer

55 EUR

19 Pri 18:18 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA ME QERA FERIZAJ

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
19 Mar 17:40 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Ferizaj

Unaza 925 per Femra

15 Mar 23:06 Banesa  ·  Ferizaj

IPET BANESA 1 DHOM ME QERA

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
14 Mar 18:52 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Ferizaj

Zingjir Dore

14 EUR

14 Mar 01:50 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Ferizaj

Procesora i5-4590

25 EUR

11 Mar 15:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Ferizaj

Led per vetur

25 EUR

14 Shk 13:58 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Ferizaj

Unaza 925

18 EUR

01 Shk 23:05 Të tjera  ·  Ferizaj

Instagrama per biznese

26 Jan 17:27 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Skuter Motorr Elektrik 2021✅

799 EUR

20 Jan 23:36 Të tjera  ·  Ferizaj

Youtube Views

29 Nën 16:11 Banesa  ·  Ferizaj

Ipet banesa me qera ne qender Ferizaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
16 Nën 05:28 Të tjera  ·  Ferizaj

Youtube Views

03 Tet 08:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ferizaj

Ofrohet për #shitje banesa 100m² me lokacion në Ferizaj.

720 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
03 Tet 08:25 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Ferizaj

Ofrohet për #shitje banesa me sipërfaqe 110.50m² në Ferizaj

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
22 Sht 09:54 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Instagram Followersa

22 Sht 09:53 Punë  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Instagram Followersa

22 Sht 09:48 Materiale për ndërtim  ·  Ferizaj

Instagrama Per Biznese

22 Sht 09:48 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Ferizaj

Instagrama Per Biznese

22 Sht 09:47 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Ferizaj

Instagrama Per Biznese

22 Sht 09:46 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Ferizaj

MSI RTX 3060ti Gaming Trio x

280 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Skuter qera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione