Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Banesa 4 dhomshe - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Banesa 4 dhomshe , kategori , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Banesa 4 dhomshe Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:05 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten disa banesa te GATSHME ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 3
Sot 08:02 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ipet me qira banesa 4 dhomshe 115m2 kati 2 Bresje

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 23:21 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shes Banes 2 dhomshe 70m2 kati 4 Fushë Kosovë

43 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 23:08 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa 4 dhomshe 108.5m2 kati 5 Fushe Kosove

73 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:35 Banesa  ·  Fushë Kosovë

SHITET BANESA E GATSHME 4 DHOMSHE

Numri i dhomave: 4
20 Shk 11:00 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshohen 4 banesa me QIRA ne Fushe Kosove

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
22 Jan 11:13 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten disa banesa me FLETA PUSEDUESE ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
16 Dhj 12:41 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten 5 banesa ne Fushe Kosove prej 55 m2 deri 130 m2 m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Dhj 21:56 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ipet me qera banesa 3 dhomshe

28 Maj 16:27 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
14 Maj 21:44 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shesim disa banesa me Fleta poseduese ne Fushe Kosove

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
08 Jan 16:58 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten urgjent disa banesa me Fleta Poseduese

Numri i dhomave: 3
28 Nën 10:06 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten disa banesa me Fleta Poseduese ne F. Kosove

Numri i dhomave: 3
11 Sht 23:49 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa 4 dhomshe kati 3, Bresje, Fushe Kosove

Numri i dhomave: 4
10 Sht 12:32 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shiten DISA banesa me Fleta Poseduese ne F. Kosove

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Gush 18:53 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa 4 dhomshe te Eliza Fushe Kosove

Numri i dhomave: 3
08 Gush 12:38 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa 4 dhomshe te Eliza Fushe Kosove

Numri i dhomave: 4
23 Qer 14:28 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesa 1 dhomshe me qira

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Qer 18:35 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa Penthouse ne Fushe Kosove

500 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Qer 23:07 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banese me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Qer 16:29 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banes penthouse

530 EUR

Numri i dhomave: 4
09 Qer 18:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ipet banesa 1 dhomshe me qira

Numri i dhomave: 1
01 Qer 15:57 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet penthouse ne Fushe Kosove

530 EUR

Numri i dhomave: 4
14 Maj 15:18 Banesa  ·  Fushë Kosovë

LESHOHEN me QIRA disa banesa Fushe Kosove

180 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
24 Shk 13:37 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa dy dhomshe kati 4 Bresje F. Kosove

27 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 19:38 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet Banesa 4 dhomshe

550 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Pri 11:40 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa 2 dhomshe 22.000 euro Fushe Kosove

22 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Nën 12:09 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet URGJENT banesa 4 dhomshe 102 m² në Fushë Ko

48 500 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Maj 17:33 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Jap banesen me qira

Numri i dhomave: 2
19 Jan 08:49 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa dy dhomshe 61 m2 kati 4

Numri i dhomave: 2
15 Dhj 17:05 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banese me qera

Numri i dhomave: 2
13 Dhj 23:10 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 2
24 Qer 08:49 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesa 4 dhomshe me Flet poseduese F,Kosove

Numri i dhomave: 4
17 Shk 22:08 Shtëpi  ·  Fushë Kosovë

Jep me qira banesen e re 4 dhomshe 117m2

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
06 Dhj 15:34 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa Dydhomshe ne lagjen dardania

490 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Tet 15:33 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa tri dhomshe me flet poseduese

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
27 Gush 12:29 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa 3 dhomshe 62 m2,+ME BITCOIN

26 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Pri 20:22 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj banes me qera 1 dhomshe e mobiluar

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Mar 20:20 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj banesen me qera Ne Fush kosov 1 dhomshe

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
30 Dhj 09:34 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesat 400 deri 470 euro m2 F.Kosove

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
25 Nën 00:00 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet Banesa ne FushKosov afr Shkolls M.Grameno

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Nën 16:44 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj banes të Mobiluar 1 dhomshe

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Banesa 4 dhomshe | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione