Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhome gjumi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dhome gjumi , kategori , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dhome gjumi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 19:42 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Gjilan

Shitet Lokali ne qytetin e Gjilanit

1 400 EUR

Sot 08:52 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa 137m2 në Albi Residence

Numri i dhomave: 3
Sot 08:33 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa 86m2 në Albi Residence

Numri i dhomave: 2
Sot 06:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gjilan

SHITET SHTEPIA NE GJILAN

1 EUR

Numri i dhomave: 6
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:24 Banesa  ·  Gjilan

Banesa 63.5 m2, e Gatshme

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 15:24 Banesa  ·  Gjilan

Banes 86 m2 Kati 4 me fletë poseduese.

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:24 Banesa  ·  Gjilan

Banes 80.2 m2, Kati-6, me Fletë Poseduese.

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 07:46 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Apartamenti ne Golem,Shqiperi 70.97m2

57 000 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Pri 23:14 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Gjilan

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
21 Pri 19:23 Banesa  ·  Gjilan

Shiten dy banesa në qendër të qytetit te Bujana Group

50 000 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Pri 22:58 Shtëpi  ·  Gjilan

Shtëpia moderne në #shitje në lagjen Gavran

3 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Pri 22:56 Banesa  ·  Gjilan

Banesa në shitje në lagjen bojanina në Gjilan

3 EUR

Numri i dhomave: 1
19 Pri 14:17 Shtëpi  ·  Gjilan

Shtepi rreth 400m2 ne Gjilan lagja nr.8 rr. Hasan Remniku

1 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 8
18 Pri 22:42 Banesa  ·  Gjilan

Banesat në #shitje në kompleksin #Era në #gjilan

75 EUR

Numri i dhomave: 1
17 Pri 17:11 Banesa  ·  Gjilan

SHITET BANESA NE GJILAN • SUPER CMIM •

Numri i dhomave: 3
17 Pri 11:51 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

Banesë në Albi Residence

Numri i dhomave: 1,5
Online Shitësit të Besuar
17 Pri 11:42 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

Banesa në Albi Residence

Numri i dhomave: 3,5
Online Shitësit të Besuar
17 Pri 11:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gjilan

Shtëpi në Shtatkorrik

Numri i dhomave: 3,5
Online Shitësit të Besuar
16 Pri 12:40 Banesa  ·  Gjilan

Banese e re 124m2 (4 dhoma) ne rruge te Ferizajit (GLOBI)

93 800 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Pri 18:36 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Qader

430 EUR

13 Pri 10:58 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa ne Gjilan

41 101 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Pri 10:55 Banesa  ·  Gjilan

Shes ose nderroj banesen

41 100 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Pri 22:11 Shtëpi  ·  Gjilan

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 6
07 Pri 09:16 Shtëpi  ·  Gjilan

Ofrojmë shtëpi për shitje ose dhënje me qëra

Numri i dhomave: 8
04 Pri 01:15 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Gjilan

Numri i dhomave: 3
28 Mar 18:12 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa 63.5m2 e Gatshme

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
18 Mar 00:26 Banesa  ·  Gjilan

Leshoj banesen me qira

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Mar 20:49 Banesa  ·  Gjilan

Banesa në #shitje në kompleksin #DardaniaBuildings në #Gjil

7 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Shk 01:12 Shtëpi  ·  Gjilan

Shitet shtepia në Gjilan afër Pishinës

Numri i dhomave: 4
20 Shk 06:49 Banesa  ·  Gjilan

Banesa në shitje

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
19 Shk 09:27 Banesa  ·  Gjilan

Banesa në shitje në Kompleksin Zenit Invest

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
18 Shk 09:40 Shtëpi  ·  Gjilan

Shitet shtëpia në vend shumë atraktiv për banim

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Shk 02:35 Shtëpi  ·  Gjilan

Shitet shtepia me 2.5 ari

95 000 EUR

06 Shk 20:38 Banesa  ·  Gjilan

Shitet banesa ne katin e pare -Kamnik Gjilan

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
05 Shk 10:21 Shtëpi  ·  Gjilan

SHITET SHTËPIA

Numri i dhomave: 5
31 Jan 14:55 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa!

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
28 Jan 15:51 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gjilan

Shitet Shtepia!

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
23 Jan 17:22 Banesa  ·  Gjilan

Shitet Banesa ne Qender te qytetit ne Gjilan tek Sheshi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
22 Jan 16:42 Banesa  ·  Gjilan

Leshoj banesen me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Jan 10:02 Banesa  ·  Gjilan

Shesim banesa me siperfaqe te ndryshme

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
29 Dhj 21:07 Shtëpi  ·  Gjilan

Shtepi e sa po ndertuar

235 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Dhj 15:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Gjilan

Shtepi ne shitje 3 hyrje

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dhome gjumi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione