Dje 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6

Sot 17:38 Shtëpi , Gjilan

Rruga e Prishtinës-Gjilan

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 100
Sot 16:58 Shtëpi , Gjilan

Shtepi

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 16:03 Shtëpi , Gjilan

shes shtepijen

Numri i dhomave: 4
Sot 16:02 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 5
Sot 14:46 Shtëpi , Gjilan

Shtepi 24 ari tok

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Sot 14:45 Shtëpi , Gjilan

Shtepia me 24 ari tok

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 11:47 Shtëpi , Gjilan

Shtepi prej 180m2 ne Gjilan

83 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 11:25 Shtëpi , Gjilan

Shes shtepin apo ndrim me banes 3 ari

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:46 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne shitje

1 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Sot 09:40 Shtëpi , Gjilan

Shtepia në Gjilan

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Dje 23:17 Shtëpi , Gjilan

Leshohet shtepia me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 20:50 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepia

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 20:29 Shtëpi , Gjilan

Shitet ne dhe te bardh

168 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 19:03
Linku:
Shtëpi , Gjilan

Dardania Residence

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 13:52 Shtëpi , Gjilan

Shtepia ne qender te Ulqinit

219 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
Dje 09:10 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTEPIA

200 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 09:04 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTËPIA

Numri i dhomave: 4
18 Gush 23:16 Shtëpi , Gjilan

Leshoj shtepin me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Në fillim