Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pa muhaxhereve | Prishtinë | Imobiliare dhe vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa muhaxhereve,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa muhaxhereve Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:32 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me qira te Lagjja e Muhaxherëve

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Dje 19:37 Shtëpi , Prishtinë

Ofrohet për #qera shtëpia 220m² në Aktash

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:29 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne lagjen e Muhaxhereve 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 13:24 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE LAGJEN E MUHAXHERVE

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

BANESE 2+1 TE MUHAXHERET

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Mar 14:55 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Mar 14:05 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qira në lagjën e muhaxhereve

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Dhj 12:49 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA / 1+2 - Lagjja e Muhaxherëve - 100m²

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Dhj 12:16 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA / 1+2 - Lagjja e Muhaxherëve - 100m²

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Dhj 10:01 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QIRA / 1+2 - Lagjja e Muhaxherëve - 100m²

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
24 Nën 16:10 Banesa , Prishtinë

Banes me qira

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Korr 21:46 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa në objektin "Rezidenca e Mbretëreshës" në P

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
10 Korr 11:12 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë 87m2 me qira Lagjja e Muhaxherëve.

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
15 Pri 16:04 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Laxhen e Muhaxhereve

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Nën 16:33 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne lagjen e Muhaxhereve

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Korr 19:45 Banesa , Prishtinë

Banese me Qira Lokali 260m2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
16 Pri 11:43 Banesa , Prishtinë

Lëshohet me QIRA Banesa në Lagjën e Muhaxherëve

350 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Shk 14:47 Agjent për shitje të pronës Banesa , Prishtinë

Banesë me QERA, PRISHTINE,Lagje e Muhaxhereve

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Jan 10:56 Banesa , Prishtinë

Shitet Banesa ne Lagjen e Muhaxhereve

Numri i dhomave: 2
16 Sht 17:29 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me hyrje te veqantë

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Gush 18:21 Banesa , Prishtinë

Leshohet banese me qera ne lagjen e Muhaxherve

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
21 Nën 20:22 Banesa , Prishtinë

Shitet banesë komode në lagjen e Muhaxherëve

950 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Qer 18:19 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 83m2 ne lagjen e muhaxhereve

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Qer 18:19 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 83m2 ne lagjen e muhaxhereve

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Qer 18:07 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 83m2 ne lagjen e muhaxhereve

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Qer 04:06 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 83m2 ne lagjen e muhaxhereve

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Qer 04:06 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 83m2 ne lagjen e muhaxhereve

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
09 Qer 04:06 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne lagjen e Muhaxhereve

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Pri 13:41 Banesa , Prishtinë

banese me qera ne L. muhaxhereve çmimi 200 Euro

Numri i dhomave: 1
15 Nën 11:09 Banesa , Prishtinë

Leshohet me qira banesa 83m kati 3

Numri i dhomave: 3

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa muhaxhereve | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione