Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Goma dhe Fellne për vetura - Të reja dhe të përdorura

Goma dhe bandazhe të reja dhe të përdorura në shitje nga persona fizik dhe kompani në qytetin e Prishtinës.


Gjeni goma të reja, goma të përdorura dhe fellne për vetura nga markat më të njohura si Goodyear, Michelin, Bridgestone, Dunlop për të gjitha llojet e veturave në Prishtinë vetëm tek ne.


Sot 11:38 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

GOMA DIMRI TE PAPERDORURA 15

160 EUR

Sot 11:19 Goma dhe Bandazhe , Prishtinë

Fellne 17 coll

MerrJep.com - Platforma që kujdeset që të gjitha modelet dhe markat e gomave dhe bandazheve t'i gjeni në një vend të vetëm.


Goma dhe Bandazhe në shitje në qytetin e Prishtinës


Nëse jeni duke kërkuar t'i zëvendësoni gomat e automjetit tuaj me goma të reja, çofshin ato të verës apo të dimrit, mjafton të shfletoni kategorinë "goma dhe bandazhe".


Në këtë kategori ju do të gjeni gomat apo fellne të përshtatshme për veturën tuaj në mesin e mijëra shpalljeve për goma dhe fellne në shitje në qytetin e Prishtinës.


Goma në shitje


Koha për goma të reja? Mos kërkoni më tepër. Jeni në vendin e duhur.


Shfletoni faqen tonë dhe gjeni goma nga markat më të njohura prodhuese të postuara për shitje direkt nga pronarët, shitësit privat dhe auto sallonet.


Pavarësisht kërkesave tuaja, ne ju ofrojmë goma të verës, goma të dimrit të reja apo të përdorura për të gjitha llojet e veturave. Këtu ju mund të gjeni goma në shitje të markave Goodyear, Michelin, Bridgestone, Dunlop, Continenal, Kelly etj për BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel dhe lloje tjera të veturave.


Fellne për vetura në shitje


Gjeni fellne apo bandazhe për të gjitha llojet e veturave në një vend të vetëm.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të mund të gjeni lloje të ndryshme të fellneve duke përfshirë fellne 16, fellne 17, fellne 15, felne 19 për të gjitha llojet e veturave si: Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Tiguan dhe të tjera.


Keni goma dhe bandazhe për të shitur? Regjistroni shpallje falas në MerrJep


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, makina bujqësore, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.


Nëse keni goma dhe bandazhe për t'i ofruar për shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni shpalljen tuaj në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për goma dhe bandazhe në shitje në MerrJep.com.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të qenë pjesë e platformës më të madhe për tregti në Kosovë është të regjistroni shpallje falas dhe të plotësoni me informacionet e nevojshme formularin për regjistrim.


Për shitje më të shpejtë të produkteve tuaja, ne ju rekomandojmë të përdorni opsionet shtesë për shpalljet tuaja.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione