Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dsg - Autopjesë dhe Pajisje Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dsg , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dsg Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 20:55 Goma dhe Bandazhe  ·  Fushë Kosovë

Fellne si te reje 17 coll 5 X112

630 EUR

23 Maj 20:30 Pjesë rezerve  ·  Fushë Kosovë

Sensor i radilicës per Audi dhe VW 2.0TD

35 EUR

23 Maj 20:30 Pjesë rezerve  ·  Fushë Kosovë

Bregasno Per VW dhe Audi

90 EUR

22 Maj 09:16 Auto sallon Të tjera  ·  Prishtinë

TIMON VW

45 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
19 Maj 08:02 Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Dorza DSG per caddy touran

25 EUR

10 Maj 16:56 Pjesë rezerve  ·  Dardanë

Fara per BMW E46 1998-2001 ����

180 EUR Price Reduced

13 Pri 17:47 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Prizren

Dorza dsg

30 EUR

13 Pri 02:37 Të tjera  ·  Therandë

Passat DSG

6 800 EUR

05 Pri 00:05 Të tjera  ·  Ferizaj

Zamajac per golf 7 automatik 2.0

220 EUR

26 Jan 12:36 Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Auto Pjesë Arlindi-G

10 Jan 10:36 Të tjera  ·  Prishtinë

Dorz DSG

49 EUR

16 Dhj 13:33 Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shiten gomat e dimrit 205/55/16

19 Nën 21:41 Pjesë rezerve  ·  Drenas

Pjes Audi,Clio,Corsa

505 EUR

24 Tet 09:30 Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

Pjes rezerv

1 EUR

21 Qer 18:54 Pjesë rezerve  ·  Pejë

Shitet vetura e Aksidentuar

1 EUR

28 Maj 16:01 Pjesë rezerve  ·  Pejë

SHITEN MENJAQA PER GOLF VW AUDI PASSAT DSG

1 EUR

29 Pri 00:06 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Dorz GTD GTI Golf 7 Golf 6

75 EUR

27 Pri 09:02 Pjesë rezerve  ·  Mitrovicë

Golf 6

33 EUR

26 Pri 10:00 Pjesë rezerve  ·  Viti

Passat 3C 2.0 DSG

14 Pri 01:16 Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Besianë

Dorz DSG modeli i RI

50 EUR Price Reduced

14 Pri 01:16 Pjesë rezerve  ·  Besianë

Dorz DSG modeli i RI

50 EUR Price Reduced

06 Mar 07:46 Pjesë rezerve  ·  Ferizaj

Pjes per passat 3c DSG 170ps

21 Shk 12:00 GPS pajisje  ·  Vushtrri

Golf 6 2.0 Dsg pa dogan full option

6 300 EUR

18 Shk 17:34 Të tjera  ·  Besianë

Zamajc per Golf 6 GTD Dsg

17 Dhj 02:44 Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Dorz DSG modeli i ri

50 EUR

01 Dhj 23:26 Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Goma \ Viking ProTech NewGen 195/55 R15

80 EUR

01 Dhj 13:11 Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Goma \ Viking ProTech NewGen 195/55 R15

80 EUR

13 Tet 13:35 Pjesë rezerve  ·  Besianë

Zamajac 1.9 dsg

130 EUR

25 Sht 00:14 Pjesë rezerve  ·  Pejë

ZLLOBA DHE MENJAQ DSG PER TAURAN

1 EUR

14 Sht 21:36 Pjesë rezerve  ·  Fushë Kosovë

Bregasno Per Audi Dhe VW

120 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dsg | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

dsg Dsg DSG dsg Dsg dsg dsg Dsg DSG Dsg

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione