Dsg | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 5952
Škoda , 219
Audi , 188
Seat , 104
Opel , 24
BMW , 12
Ford , 5
Citroën , 4
Fiat , 3
Peugeot , 3
Hyundai , 2
Renault , 2
Daihatsu , 2
Chevrolet , 2
MINI , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Rover , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dsg,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dsg Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Maj 21:59
Linku:
,

Passat 2.0 dsg

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28
Linku:
,

GOLF 7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 01:25 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:14 ,

Passat 1.6 DSG

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:14 ,

Passat 1.6 DSG

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:57 Shitorja ,

Passat B7(automatik)

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:32 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:11 ,

POLLO 1.2 TSI BENZIN DSG AUTOMATIK V.P 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:10 ,

Audi A3 1.9 Tdi Dsg Automatik Viti 2009 Rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI AUTOMATIK POSAARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:46 Shitorja ,

VW Jetta 2.0 Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan Veq 12999€

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 Shitorja ,

VW Golf V 1.9 Tdi DSG Viti 2008 Rks 3 Muj

5 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:41 Shitorja ,

VW Golf VI 2.0 Tdi DSG Viti 2010 Rks Veq 8499€ + 383 44 838

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:40 Shitorja ,

VW Golf VII 2.0 Tdi DSG Viti 2013 Rks 8 Muj

13 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 Shitorja ,

golf 2.0 dizel automatik

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:36 Shitorja ,

touaran 7 ulse DSG

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 ,

Tiguan 4 Motion

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:16 ,

Audi Q5 2.0 TDI *quattro* DSG

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:12 ,

PASSAT B7 2.0 AUTOMATIK F1 PO SA DOGANU

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:08 ,

Pasat B8 2.0Tdi Bluemotion (Dsg)

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:04 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 ,

Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg Doganuar 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:58 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI DSG 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

Golf 7 2.0 GTD DSG Automatik viti 2014

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:53 ,

AUDI A3 2.0 TDI DSG Stronic 2012 FULL EXTRA

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 170PS DSG RKS

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:47 ,

Shes Passat B8 2.0 TDI DSG Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:43 ,

GOLF 7 2.0 GTD 184 PS AUTOMATIK

16 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 ,

VW POLO 1.4 GTI 180PS DSG 2011 NGA ZVICRA

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 ,

Passat 7b 2.0 tdi Automatik Blumoton

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

U shittt flm

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 ,

PASSAT CC 2.0 TDI..DSG..2011..R-Line..5..Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

VW TOURAN 1.9TDI DSG Automatik 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER 2.5 TDI AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:08 ,

Caddy Dizell Automatik DSG MAXI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:06 ,

Golf 6 2.0 DSG 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:04 ,

Golf 6 TDI DSG 2.0 AUTOMATIK

10 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:03 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG 2016 RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:03 ,

VW Golf 6 Kombi 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

SHITET VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:46 ,

MERCEDES C 2.2 DIESEL FACELIFT RKS - 2014

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 ,

VW TOURAN 2.0 DSG CROSS

8 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

VW PASSAT 2.0 DSG

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:33 ,

Audi A3 2.0 TDI S-tronic 2010 Sportback

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

2014 Volkswagen Passat · TDI SEL Premium Sedan 4D

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:13 ,

Golf 6 2.0 automatik RKS 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:08 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 ,

SHITET GOLF 6 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2011

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:03 ,

Passat B7 2.0 TDI Automatik DSG Start/Stop Model 2013 RKS

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dsg | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

DSG Dsg Dsg Dsg dsg dsg Dsg dsg Dsg Dsg

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione