Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Frejz - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Frejz , kategori Makina bujqësore dhe pyllore , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Frejz Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Maj 23:41 Të tjera  ·  Burim

Frejz

04 Maj 22:17 Të tjera  ·  Pejë

Frejz

500 EUR

17 Shk 02:38 Moto-kultivatorë  ·  Gjakovë

Shitet

17 Shk 02:38 Moto-kultivatorë  ·  Gjakovë

Shitet

12 Dhj 22:43 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Rrotofejz ( Frejz ).

950 EUR

20 Sht 06:40 Të tjera  ·  Deçan

Golldan

7 EUR

05 Qer 16:52 Moto-kultivatorë  ·  Burim

Shiten.

28 Maj 15:32 Të tjera  ·  Gjakovë

Shitet

28 Maj 15:32 Të tjera  ·  Gjakovë

Shitet

19 Dhj 17:01 Moto-kultivatorë  ·  Pejë

Terrtaq

1 300 EUR

22 Nën 02:43 Moto-kultivatorë  ·  Gjakovë

Golldani

850 EUR

14 Nën 16:47 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Zetor  ·  Rahovec

Traktor Zetorr 5211

4 999 EUR

13 Tet 21:33 Moto-kultivatorë  ·  Pejë

Gulldon

22 Gush 08:13 Të tjera  ·  Gjakovë

shitet

22 Gush 08:13 Të tjera  ·  Gjakovë

Shitet

22 Gush 08:13 Të tjera  ·  Gjakovë

shitet

17 Shk 12:07 Moto-kultivatorë  ·  Burim

frejz

300 EUR

06 Shk 19:37 Të tjera  ·  Burim

Shiten grabujat mledhse ndrrim

01 Shk 14:15 Të tjera  ·  Deçan

Frejz 6 rena

450 EUR

11 Jan 11:56 Të tjera  ·  Deçan

Frejz 6rena

460 EUR

06 Tet 18:20 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Burim

Traktor me mjete

18 Sht 16:43 Të tjera  ·  Pejë

Shes Traktorin Fiat, Frejz

01 Korr 14:03 Të tjera  ·  Burim

Frejz

20 Qer 11:43 Të tjera  ·  Pejë

Shes frejz

16 Maj 09:49 Moto-kultivatorë  ·  Pejë

Golldon me frejz

33 EUR

06 Maj 19:11 Moto-kultivatorë  ·  Burim

motokulvator

1 800 EUR

09 Pri 07:27 Të tjera  ·  Deçan

Frejz IMT beogradit 6 rena shum e rujtne

640 EUR

25 Mar 21:40 Të tjera  ·  Pejë

Frejz

02 Mar 00:17 Moto-kultivatorë  ·  Gjakovë

Moto. Kultivator

850 EUR

14 Shk 18:01 Pjesët rezerve  ·  Gjakovë

Frejz

10 Dhj 16:43 Traktorë  ·  John Deere  ·  4850  ·  Vushtrri

shitet golldoni me frejz boj edhe ndrrim

50 EUR

21 Tet 20:41 Të tjera  ·  Pejë

Frejz

20 Sht 19:37 Moto-kultivatorë  ·  Rahovec

shitet Golldoni me Frejz

6 EUR

21 Gush 23:25 Moto-kultivatorë  ·  Burim

Shitet

3 000 EUR

03 Gush 18:22 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet Traktori

2 800 EUR

08 Qer 17:03 Traktorë  ·  IMT  ·  533  ·  Pejë

Traktor 3.3

16 Maj 15:44 Të tjera  ·  Deçan

Frejz

05 Maj 01:32 Moto-kultivatorë  ·  Burim

Shitet kultivator

21 Pri 09:57 Makina lidhëse  ·  Pejë

Makin e grurit e re

1 099 EUR

18 Pri 15:20 Moto-kultivatorë  ·  Burim

Shitet kultivatori

09 Pri 16:17 Të tjera  ·  Klinë

Frejz

06 Mar 20:08 Të tjera  ·  Burim

Ushit frejza ja pafsh hajrin Tomë Gjokalaj

28 Jan 11:07 Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Burim

golldon

3 000 EUR

20 Jan 20:48 Të tjera  ·  Klinë

Frejz 3m

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Frejz | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione