Grabuj | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

18 Sht 09:16 ,

Traktor

5 500 EUR

09 Sht 16:41 ,

Shitet Golldoni

550 EUR

30 Gush 22:40 ,

Grabuj shkepse

350 EUR

30 Gush 19:15 ,

Shitet traktori

5 500 EUR

27 Gush 16:55 ,

Traktori

5 500 EUR

21 Gush 11:15 ,

Gusa

25 EUR

10 Gush 11:24 ,

Traktori

5 350 EUR

09 Gush 19:12 ,

Traktor

5 500 EUR

05 Gush 16:30 ,

Grabuj me rrypa

550 EUR

25 Qer 12:43 ,

Grabuj

750 EUR

Në fillim