Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kuken | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kuken,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kuken Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 13:29 Të tjera , Lipjan

Shes Kuken

1 EUR

24 Shk 11:47 Traktorë , Prizren

Shes kuken

85 EUR

22 Shk 19:50 Traktorë , Besianë

Shitet Masay Ferguson 135

3 500 EUR

21 Jan 18:25 Pjesët rezerve , Prizren

Kuk per fergusan

85 EUR

21 Jan 01:19 Pjesët rezerve , Prizren

Kuk per marsej Ferguson

80 EUR

05 Dhj 16:23 Pjesët rezerve , Drenas

Shes kuken per trakor

50 EUR Price Reduced

13 Tet 23:32 Të tjera , Shtime

shes kuken per trakhor

100 EUR

21 Gush 21:31 Traktorë , Lipjan

Shes kuken grep per imt 539

85 EUR

15 Korr 15:42 Të tjera , Lipjan

Shitet Mundesi ndrrimi me Traktor

2 200 EUR

25 Maj 19:20 Traktorë , Skenderaj

Kuk per Taffe po thuaj e re

28 Shk 19:32 Pjesët rezerve , Ferizaj

Kuk per rakovic

1 EUR

24 Jan 19:56 Traktorë , Drenas

Korb per bartje tlove

300 EUR

12 Nën 17:57 Të tjera , Besianë

kuk per rakovic

21 Sht 08:17 Traktorë , Ferizaj

Shitet TRAKTORR 533

1 600 EUR Price Reduced

05 Sht 08:12 Traktorë , Therandë

SHES KUKEN AUTOMATIKE

85 EUR

01 Sht 21:09 Traktorë , Ferizaj

Shitet TRAKTORR 533

1 950 EUR

03 Gush 21:41 Të tjera , Mitrovicë

Kuk krilla goma

10 Qer 19:53 Traktorë , Lipjan

Shes kuken per imt 533

60 EUR

06 Jan 14:22 Të tjera , Skenderaj

Kuk

1 EUR

30 Dhj 17:42 Traktorë , Prishtinë

Shes kuken per traktor

110 EUR

20 Dhj 19:03 Të tjera , Gjilan

Shes rimorkoin ne gjendje te mir

750 EUR Price Reduced

14 Dhj 19:18 Pjesët rezerve , Rahovec

Kuk per rimorkio

30 EUR

19 Tet 14:21 Traktorë , Vushtrri

imt 558

01 Gush 18:20 Traktorë , Drenas

Shitet traktori

01 Gush 18:20 Traktorë , Drenas

Shitet traktori

10 Maj 14:12 Pjesët rezerve , Mitrovicë

Pjes

07 Maj 20:40 Pjesët rezerve , Mitrovicë

Pjes

17 Pri 01:43 Traktorë , Prizren

Traktor imt

14 Pri 20:01 Të tjera , Prizren

Kolic per Kerr

300 EUR

08 Pri 04:52 Traktorë , Prizren

IMT 539

04 Pri 10:36 Traktorë , Lipjan

Paisje

25 Mar 18:14 Traktorë , Prizren

Traktor ose ndrhojm

04 Mar 11:47 Traktorë , Rahovec

shitet

03 Mar 12:32 Pjesët rezerve , Rahovec

shitet

1 EUR

30 Jan 12:07 Pjesët rezerve , Malishevë

Kuk terheqse pe traktor 39

50 EUR

04 Jan 13:49 Pjesët rezerve , Ferizaj

Kuk per traktor

1 EUR

13 Nën 20:43 Traktorë , Klinë

John Deere 2140

1 EUR

04 Sht 21:11 Traktorë , Lipjan

Ram per traktor

490 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kuken | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione