Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Massey 6 - Makina bujqësore dhe pyllore Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Massey 6 , kategori Makina bujqësore dhe pyllore , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Massey 6 Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 10:11 Makina lidhëse  ·  Kastriot

Shiten Grepat Valaku Vllaqat

1 EUR

09 Mar 13:30 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  3080  ·  Pejë

Massey Ferguson 3080

10 900 EUR

14 Jan 10:19 Traktorë  ·  TAFE  ·  42 DI  ·  Vushtrri

Traktor Tafe 42 DI me i Ri

08 Jan 11:04 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  240  ·  Prishtinë

Massey 245

6 000 EUR

05 Dhj 15:06 Makina korrëse  ·  Kastriot

Shitet makina per sillazh potinger si e re

1 EUR

27 Maj 17:41 Të tjera  ·  Kastriot

Shitet Prekolica me kiper me kanata

1 EUR

27 Maj 17:39 Traktorë  ·  IMT  ·  558  ·  Kastriot

��️��SHITET IMT 542 MOTORR 558

2 500 EUR

04 Jan 03:36 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  3080  ·  Pejë

Massey Ferguson 3080

11 900 EUR

13 Tet 13:20 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

Teniraqa (pijator) me 6 Diska me llagera drunit

11 Gush 20:53 Makina korrëse  ·  Viti

Massey ferguson

1 EUR

11 Gush 01:15 Traktorë  ·  IMT  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

�� I SHITUR ��

20 Pri 12:17 Traktorë  ·  TAFE  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

U SHIT FLM TAFE 8502 4WD 4x4 I RI

14 Nën 23:29 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Artanë

Shitje traktori Massey Ferguson

15 500 EUR

14 Nën 23:29 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitje traktori Massey Ferguson

15 500 EUR

10 Nën 10:50 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  3090  ·  Prishtinë

Massey Ferguson 3090

1 EUR

03 Sht 13:54 Traktorë  ·  Fendt Farmer  ·  Farmer  ·  Therandë

Fendt 105s

18 Qer 17:16 Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Vushtrri

IMT 539 NE GJENDJE SHUM TE MIR

25 Pri 11:56 Traktorë  ·  TAFE  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

TAFE 42 DI viti 2012

04 Nën 17:54 Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  3080  ·  Besianë

Traktor Massey Ferguson 3080 4X4

12 Sht 16:57 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Burim

KIT MOTORRI FIAT 980

284 EUR

Shitësit të Besuar
12 Sht 16:57 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Prizren

KIT MOTORRI FIAT 980

284 EUR

Shitësit të Besuar
12 Sht 16:57 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Pejë

KIT MOTORRI FIAT 980

284 EUR

Shitësit të Besuar
12 Sht 16:57 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Lipjan

KIT MOTORRI FIAT 980

284 EUR

Shitësit të Besuar
12 Sht 16:56 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Viti

KIT MOTORRI FIAT 980

284 EUR

Shitësit të Besuar
12 Sht 16:56 Auto sallon Pjesët rezerve  ·  Rahovec

KIT MOTORRI FIAT 980

284 EUR

Shitësit të Besuar
22 Qer 11:52 Traktorë  ·  Besianë

KOMANDA PER BAGER TRAKTOR SKIP

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Massey 6 | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione