Massey fergusan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina bujqësore dhe pyllore

18 Tet 20:12 ,

Shes traktor

8 500 EUR

03 Tet 11:18 ,

u shit

15 Gush 09:27 ,

u shit

31 Korr 10:21 ,

Massey

1 800 EUR

Në fillim