Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura TAFE Të gjitha në Kosovë

42 , 4
42 DI , 162
Model Tjeter , 182

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | TAFE | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Sht 11:22 Traktorë , Prishtinë

Traktor Tafe 42 Me kabin

21 Sht 05:05 Traktorë , Prishtinë

IMT 539.2 TAFE

09 Sht 12:22 Traktorë , Vushtrri

Mjellse Gruri me 30rena 3mgjersi

123 EUR

07 Sht 20:59 Traktorë , Gjilan

Shitet Traktori Tafe 42 DI

8 200 EUR

04 Sht 15:56 Traktorë , Skenderaj

Tafe 42 DI

8 800 EUR

25 Gush 14:51 Traktorë , Drenas

Masey 240s

6 800 EUR

25 Gush 11:17 Traktorë , Vushtrri

Kullomoq

24 Gush 09:55 Traktorë , Prishtinë

I shitur ��

19 Gush 03:19 Traktorë , Fushë Kosovë

Traktor Tafe

4 500 EUR

18 Gush 22:18 Traktorë , Pejë

Traktor Tafë 42

17 Gush 19:11 Traktorë , Vushtrri

Mjellse Gruri Nodet

12 345 EUR

07 Gush 12:51 Traktorë , Vushtrri

Shitet

16 000 EUR

28 Korr 22:33 Traktorë , Fushë Kosovë

Traktor Tafe

4 000 EUR

10 Korr 09:14 Traktorë , Gjakovë

TAFE 42DI

16 Qer 21:28 Traktorë , Skenderaj

Shes tafe 42 di

6 500 EUR

01 Qer 15:11 Traktorë , Vushtrri

Tafe 45DI

01 Qer 08:15 Traktorë , Viti

Massey Ferguson Tafe turbo 4x4

1 EUR

01 Qer 07:33 Traktorë , Vushtrri

Tafe 45di

29 Maj 07:05 Traktorë , Skenderaj

Tafe 42 Di

8 500 EUR

28 Maj 16:35 Traktorë , Besianë

Tafe 4×4

16 500 EUR

12 Maj 23:27 Traktorë , Vushtrri

Lug Ngarkuse Alper e Re Ganc

123 EUR

23 Pri 11:19 Traktorë , Rahovec

Taf

09 Pri 22:42 Traktorë , Besianë

Tafe 4×4

16 500 EUR

07 Pri 15:52 Traktorë , Besianë

Tafe 4×4

16 500 EUR

18 Mar 12:04 Traktorë , Besianë

tafe 42

12 Mar 10:26 Traktorë , Besianë

tafe 42

8 500 EUR

02 Mar 14:07 Traktorë , Fushë Kosovë

Tafe 42 DI

14 Shk 10:59 Traktorë , Rahovec

044-135-938

03 Shk 19:42 Traktorë , Viti

Imt 539 viti 2000

6 000 EUR

11 Jan 17:18 Traktorë , Gjilan

IMT 539

11 Jan 01:34 Traktorë , Prishtinë

Tafe 45 di 4x4

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | TAFE | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione