Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Traktor - Traktorë Të gjitha në Kosovë

IMT , 2736
Fiat , 372
John Deere , 213
Deutz Fahr , 201
Same , 197
TAFE , 151
Iseki , 5
Kubota , 2
Shibaura , 2
Yanmar , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Traktor,kategori Makina bujqësore dhe pyllore,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Traktor Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:26 Traktorë , Besianë

Shtepiz per Massey Ferguson

250 EUR

Sot 10:24 Traktorë , Besianë

Bandash 28-sha

100 EUR

Sot 07:19 Traktorë , Skenderaj

Shitet Traktor ferguson 539

Sot 06:59 Traktorë , Skenderaj

SHES TRAKTORIN iMT 539

4 500 EUR

Dje 21:16 Traktorë , Prishtinë

Traktor

Dje 19:08 Traktorë , Prishtinë

iMT 542 sikur i ri����

4 200 EUR

Dje 16:02 Traktorë , Vushtrri

Trajtor massey 285s

6 500 EUR

Dje 15:06 Traktorë , Lipjan

traktor masey ferguson 3080

22 Sht 23:00 Traktorë , Pejë

Lamborghini (Traktor)

9 800 EUR

22 Sht 22:00 Traktorë , Vushtrri

SHES IMT 539 NE GJENDJE SHUM TE MIR

22 Sht 19:23 Traktorë , Ferizaj

Traktor IMT 577 ne gjendje ne rregull

22 Sht 14:13 Traktorë , Prishtinë

POMPA HIDRAULIKU

22 Sht 11:22 Traktorë , Prishtinë

Traktor Tafe 42 Me kabin

22 Sht 11:19 Traktorë , Prishtinë

Traktor Fiat 7080 vallon hidrolik

22 Sht 10:19 Traktorë , Lipjan

Traktor Internacional

22 Sht 10:16 Traktorë , Lipjan

Traktor Hurliman

22 Sht 09:56 Traktorë , Vushtrri

FERGUSAN IMT 539,FAABRIKISHT QDO SEN, VITI 1993.

1 EUR

22 Sht 09:56 Traktorë , Vushtrri

Fergusan imt 539, Viti 1990, Fabrikisht qdo sen .

1 EUR

22 Sht 08:29 Traktorë , Ferizaj

Shitet IMT 539

2 850 EUR

21 Sht 12:39 Traktorë , Vushtrri

IMT 540 viti 1980

21 Sht 05:05 Traktorë , Prishtinë

ZOOMLION RS 1204

21 Sht 04:52 Traktorë , Ferizaj

Traktor me koro

4 800 EUR

21 Sht 04:48 Traktorë , Besianë

Traktor IMT 539

20 Sht 16:22 Traktorë , Malishevë

Shes skelen nrrim

20 Sht 09:49 Traktorë , Prishtinë

TRAKTOR IMT 533 Ferguson

1 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina bujqësore dhe pyllore në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Traktor | Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione