Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

setra - Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes Të gjitha në Kosovë

Iveco , 4
MAN , 3
Scania , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe setra,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj setra Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Sht 22:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 315 hd

12 000 EUR

02 Gush 20:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 415 hd

1 EUR

29 Qer 09:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 328 2000

1 EUR

30 Pri 08:30 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra neoplan

1 EUR

23 Pri 21:17 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 315 gt 99

1 EUR

20 Mar 04:16 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 315 hd

1 EUR

13 Shk 10:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 315 gt 99

1 EUR

13 Shk 10:03 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 315 gt 99

1 EUR

04 Shk 01:29 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Besianë

Setra

11 250 EUR

30 Jan 16:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 315 ul 99

1 EUR

24 Jan 10:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra

1 EUR

11 Sht 01:52 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Therandë

Setra

1 EUR

24 Gush 10:35 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 315 hdh

1 EUR

22 Gush 23:24 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra mercedes

1 EUR

13 Gush 15:12 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

Setra

1 EUR

01 Gush 19:58 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

Setra 415 GT

1 EUR

29 Maj 16:06 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra gt

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj setra | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione