Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

setra - Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe setra,kategori Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj setra Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:46 Makina udhëtimi , Ferizaj

Setra marak 317

Dje 07:38 Makina udhëtimi , Ferizaj

Setra 417

24 Sht 21:02 Makina udhëtimi , Pejë

Iveco daily

24 Sht 03:09 Makina udhëtimi , Gjakovë

Setra 315

15 Sht 21:43 Pjesët rezerve , Ferizaj

Goma per pirun

02 Sht 22:01 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 315 hd

12 000 EUR

30 Gush 09:40 Makina udhëtimi , Gjakovë

Setra 315 h

28 Gush 13:49 Makina udhëtimi , Deçan

Setra 315 HDH

17 Gush 14:51 Makina udhëtimi , Skenderaj

Setra 315 GT-Ul

10 Gush 17:39 Makina udhëtimi , Pejë

Shitet autobus Mercedes 350 tourismo

02 Gush 20:18 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 415 hd

1 EUR

19 Korr 19:23 Makina udhëtimi , Mitrovicë

SETRA 315 GT HD

15 Korr 20:32 Makina udhëtimi , Prizren

setra

12 Korr 09:56 Makina udhëtimi , Lipjan

Setra 315

05 Korr 11:12 Makina udhëtimi , Gjakovë

shitët

1 EUR

03 Korr 08:32 Makina udhëtimi , Burim

Setra 315 HDH ��

1 EUR

29 Qer 09:07 Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes , Prizren

setra 328 2000

1 EUR

19 Qer 18:03 Makina udhëtimi , Prizren

SETRA 315 GT - HD

9 500 EUR

18 Qer 15:17 Makina udhëtimi , Fushë Kosovë

Autobus

11 500 EUR

15 Qer 20:17 Makina udhëtimi , Prishtinë

Shes autobusin

11 000 EUR

03 Qer 22:33 Makina udhëtimi , Kaçanik

Shitet autobusi setra

1 EUR

01 Qer 08:52 Makina udhëtimi , Gjakovë

SETRA 317 GT H

16 Maj 10:09 Makina udhëtimi , Prishtinë

Setra 315 GT HD

05 Maj 11:18 Makina udhëtimi , Klinë

Setra 315 GT

03 Maj 13:13 Makina udhëtimi , Gjakovë

SETRA 315 GT HD

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj setra | Të gjitha | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Setra në kategorinë Makina
  • Setra në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • setra në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • setra në kategorinë Të tjera
  • setra në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Setra në kategorinë Servis për makina
  • Setra në kategorinë Veshje/Këpucë
  • Setra në kategorinë Shpendë
  • setra në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • setra në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione