Makineri pirrungritëse të reja dhe të përdorura në shitje

Pirrungritës të ri dhe të përdorur në shitje në gjithë Kosovën. Blej paletar dore, bager, Pirun Toyota 3t, Pirrungritës Linde H300, Kran Shlep, Piruna për Pirunjer, Valak dhe mjete tjera pirrungritëse në MerrJep.com.


Sot 00:08 ,

Pirunar

1 EUR

Dje 23:58 ,

Pirunar

1 EUR

Dje 20:14 ,

Linde 2 ton

2 100 EUR

11 Korr 16:22 ,

Pirunjer Fiat 2.5t

2 300 EUR

10 Korr 22:47 ,

Pirun

2 600 EUR

Platforma MerrJep.com ofron mundësi të madhe zgjedhjeje të makinerive pirrungritëse të reja dhe të përdorura. Makina pirrungritëse si paletar dore, valak, kran, piruna për pijuner e shumë makina tjera pirrungritëse mund t'i gjeni në MerrJep.com.

Pirrungritës të ri dhe të përdorur në shitje

Shpalljet për shitje të pirrungritësve të markave Toyota, Linde, Clark, Yale, Mitsubishi, Hyster, Komatsu, Boss Steinbock dhe marka tjera të njohura i gjeni në kategorinë "Pirrungritës". Gjeni shpallje për makineri pirrungritëse në shitje me ofertat dhe çmimet më të arsyeshme në Kosovë, në mesin e 1.307 shpalljeve në këtë kategori.

Gjej pirrungritës shpejt dhe leht në MerrJep.com

Shpallje për pirrungritës të ri dhe të përdorur në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për paletar dore, bager, pirun Toyota 3t, pirrungritës Linde H300, kran Shlep, piruna për Pirunjer, valak dhe mjete tjera pirrungritëse në MerrJep.com.

Për të gjetur më lehtë makinerinë pirrungritëse që kërkoni, përdorni filtrat për kërkim përfshirë llojin e makinerisë dhe çmimin. Duke përdorur filtrat për kërkim ju do të shihni rezultatet e kërkimit me veçoritë të cilat ju keni zgjedhur.

Blej dhe shit pirrungritës të ri dhe të përdorur në MerrJep.com

Shpallje për makineri pirrungritëse. Gjeni ofertat më të mira për për makineri pirrungritëse të reja dhe të përdorura në gjithë Kosovën. Shikoni shpalljet dhe gjeni makina të modeleve dhe markave të ndryshme si Toyota, Linde, Clark, Yale, Mitsubishi, Hyster, Komatsu, Boss Steinbock dhe marka tjera të njohura në MerrJep.com.

Nëse keni makina makineri pirrungritëse të reja apo të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për  paletar dore, bager, pirun Toyota 3t, pirrungritës Linde H300, Kran Shlep, piruna për pirunjer, valak dhe mjete tjera pirrungritëse tjera të makinave dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.307 shpalljeve për makineri pirrungritëse në gjithë Kosovën dhe gjej makinerinë që ju përshtatet.

 


Recomended Search

Pirrungritës të ri dhe të përdorur në shitje | Valak - Shtypës MerrJep | Pirrungritës Linde H30D | Pirunjer në shitje | Paletar dore | Kran në shitje MerrrJep | Pirungritës Diesel |

 

 

 

Pirrungritës Linde H300, Clark CDP 35, Yale GDP 25, PIRUNJER mitsubishi, Linde H20 (H40), Bobcat, Fiat Piruner

Në fillim