Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pirrungritës të ri dhe të përdorur në shitje - MerrJep Shpalljet

Pirrungritës të ri dhe të përdorur në shitje në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për pirrungritës kur kërkoni në tregun më të madh online në Kosovë.


Lëvizni objektet e rënda me pirrungritës. MerrJep.com ju ofron zgjedhje të madhe në shpalljet për pirrungritës duke përfshirë paletar dore, bager, pirun Toyota 3t, pirrungritës Linde H300, kran Shlep, piruna për Pirunjer, valak dhe mjete tjera pirrungritëse në MerrJep.com.

Sot 11:34 Pirrungritës  ·  Pejë

Shitet Piruneri KOMATSU B20 ELEKTRIK

Sot 11:34 Pirrungritës  ·  Pejë

Piruner STEINBOCK BOSS

Sot 11:26 Pirrungritës  ·  Pejë

POMPA HIDROLIKE

Sot 03:05 Pirrungritës  ·  Prishtinë

TransporT Me Kran ��044-465-744

Dje 16:37 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H25 Disel

Dje 13:15 Pirrungritës  ·  Pejë

Viloshker 3X

Dje 12:09 Pirrungritës  ·  Prishtinë

MAKINA BARTESE

Dje 09:17 Pirrungritës  ·  Pejë

Piruner CAT 1.5 Ton

Dje 09:13 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites CAT 1.5 Ton

12 Pri 13:36 Pirrungritës  ·  Malishevë

Piruner

3 300 EUR

12 Pri 07:08 Pirrungritës  ·  Gjakovë

Servis per garazha dyer dritare motorra

11 Pri 09:22 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Nissan Cabstar KORP 20 Metra

24 000 EUR

11 Pri 08:46 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Nissan Cabstar KORP 20 METRA

24 000 EUR

10 Pri 00:50 Pirrungritës  ·  Malishevë

qekiq 1000 kg I ri

09 Pri 11:36 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunar

09 Pri 11:36 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Prinuar me naft

4 500 EUR

08 Pri 22:05 Pirrungritës  ·  Vushtrri

Linde h30d Dypllelx Futet Kontinjer

08 Pri 20:30 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H30 viti 98 Disel

08 Pri 20:27 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H16 viti 2008

08 Pri 20:26 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H25 viti 2015

08 Pri 20:24 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H 35 viti 2003

08 Pri 20:24 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H25 viti 2015

08 Pri 20:24 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H25 Disel viti 99

08 Pri 20:23 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H80/900 viti 2007

08 Pri 20:23 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Pirunngrites LINDE H25 viti 2001

08 Pri 12:14 Pirrungritës  ·  Kastriot

Rom Rimorkio 2ton kazani 800euro prekolic me 2guma

680 EUR Price Reduced

08 Pri 12:10 Pirrungritës  ·  Kastriot

Rimorkio kiper 6ton prodhim zvicerane 4guma 20 me 1trap

1 800 EUR

08 Pri 12:09 Pirrungritës  ·  Prishtinë

Rimorkio guma 10-12-13-14-15-16-17.5-18 kto jon prezent

444 444 EUR

06 Pri 23:13 Pirrungritës  ·  Besianë

Pirunar

1 EUR

06 Pri 23:11 Pirrungritës  ·  Prizren

Shitet - Bageri Liebherr

1 EUR

06 Pri 18:48 Pirrungritës  ·  Prizren

Shitet - Bageri Liebherr

1 EUR

06 Pri 18:47 Pirrungritës  ·  Prizren

Shitet - Liebherr 926

1 EUR

05 Pri 21:16 Pirrungritës  ·  Besianë

Pirunar

1 EUR

04 Pri 22:34 Pirrungritës  ·  Therandë

pirunar

25 000 EUR

04 Pri 08:54 Pirrungritës  ·  Rahovec

Pirunjer

03 Pri 17:13 Pirrungritës  ·  Therandë

Kolic Bager rimorkio

02 Pri 21:18 Pirrungritës  ·  Vushtrri

Linde h35d

02 Pri 21:07 Pirrungritës  ·  Vushtrri

Linde h35d Triplex 6M Lartsia

02 Pri 21:02 Pirrungritës  ·  Vushtrri

Tcm 3Ton 8500€

04 Pri 20:50 Auto sallon Pirrungritës  ·  Viti

Ipet Me Qira 15 Metra

100 EUR

Shitësit të Besuar

Platforma MerrJep.com ofron mundësi të madhe zgjedhjeje për pirrungritës të ri dhe të përdorur. Makina pirrungritëse si paletar dore, valak, kran, piruna për pijuner e shumë makina tjera pirrungritëse mund t'i gjeni në MerrJep.com.


Pirrungritës të ri dhe të përdorur në shitje


Lëvizni lehtësisht objektet e rënda, të paletuara rreth magazinës tuaj. Shikoni shpalljet për pirrungritës në shitje dhe gjeni pirrungritës të markave më të njohura si: Toyota, Linde, Clark, Yale, Mitsubishi, Hyster, Komatsu, Boss Steinbock me çmimet më të volitshme në treg.


Gjeni pirrungritës të përshtatshme për bartjen e paletave të rënda, materialeve ndërtimore, dhe gjërave ushqimore vetëm duke shfletuar faqen tonë.


Për të gjetur më lehtë pirrungritës të përshtatshëm për biznesin tuaj, ju mund të përdorni filtrat për kërkim përfshirë llojin e makinerisë dhe çmimin. Duke përdorur filtrat për kërkim ju do të shihni rezultatet e kërkimit me veçoritë të cilat ju keni zgjedhur.


Shit pirrungritës të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Nëse keni pirrungritës të ri apo të përdorur për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për paletar dore, bager, pirun Toyota 3t, pirun ngritës Linde H300, Kran Shlep, piruna për pirunjer, valak dhe mjete tjera pirrungritëse tjera të makinave dhe gjej blerësin potencial në mesin e 1.307 shpalljeve për pirrungritës në gjithë Kosovën dhe gjej makinerinë që ju përshtatet.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione