Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina dhe automjete ngarkuese, tërheqese dhe ndërtimi si autobus, kamionë, bagerë në shitje.

Makina ngarkuese dhe tërheqëse, makina ndërtimi, makina udhëtimi dhe pjesë rezervë të reja dhe të përdorura në shitje në gjithë Kosovën.

Gjeni shpallje për makina të ndryshme si autobusë, kamionë, bagerë, kamioneta pirunj dhe pjesë tjera rezervë për makina ngarkuese dhe tërheqëse të markave Mercedes, Setra, Actros, Mercedes Tourismo, Iveco, Mercedes Vario, Iveco dhe shumë marka tjera në MerrJep.com.


Sot 02:49 Makina udhëtimi , Gjilan

Rrota

22 EUR Price Reduced

Sot 00:42 Pjesët rezerve , Skenderaj

Meshalica (GJERMANIA)

Sot 00:24 Makina ndërtimi , Pejë

Bobcat T3571

Sot 00:22 Makina udhëtimi , Ferizaj

Setra 417

Përzgjedhje e madhe e makinave ngarkuese, tërheqëse, ndërtimi dhe udhëtimi. Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditeti i shtëpisë suaj.


Gjeni makina ngarkuese dhe tërheqëse me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për makina tërheqëse dhe ngarkuese të reja dhe të përdorura në shitje.


Autobus, kamionë, pirrungritës dhe makineri ndërtimi


Platforma MerrJep.com ofron një gamë të gjerë të makinave të udhëtimit, pirrungritëseve dhe makinerive të ndërtimit të markave më të njohura botërore.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar makina të reja apo të përdorura, këto janë disa nga llojet e makinave që mund t'i gjeni në këtë kategori.

Makina udhëtimi
Nëse jeni duke kërkuar për një automjet të besueshëm dhe të rehatshëm për të transportuar klientët tuaj të rëndësishëm, miqtë ose anëtarët e familjes nga një destinacion në tjetrin, atëherë keni ardhur në vendin e duhur.

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri automjetesh që variojnë nga 12 në 65 vende që mund të zgjidhen varësisht nga preferencat tuaja. Kjo kategori ka të publikuara gjithsej 4.336 shpallje për autobus, minibus, kombi, kamiona dhe makina tjera udhëtimi në shitje.

Në këtë kategori mund të gjeni autobus Setra, Mercedes Citaro, minibus Mercedes-Sprinter, kombi VW Cfrafter, Ford, kamion Mercedes Actros, kamion DAF.XF, Iveco dhe më shumë.

Përdorni filtrat e posaçshëm për filtrim të shpalljeve për makina udhëtimi dhe bëni zgjedhjen tuaj! Udhëtoni me komoditetin maksimal që ofrojnë makinat e udhëtimit nga markat më të ndryshme botërore.

Makina ndërtimi
MerrJep ofron një larmi të gjerë makinerish ndërtimi që i përshtaten nevojave tuaja. Pavarësisht nëse projekti juaj është i madh apo i vogël, na lejoni mundësinë t'ju ofrojmë pajisje cilësore me çmime të volitshme.


Produktet tona përfshijnë buldozerë, ekskavatorë, ngarkues me rrota, vinça, klasës, prerëse asfalti, skele etj. Ne kemi çmime konkurruese dhe produkte me cilësi të mirë. Jeni gjithmonë të mirëpritur të kontaktoni shitësit e MerrJep.com për më shumë informacione rreth makinerive.


Pirrungritës
Pirunjeri është një mjet që përdoret për të ngritur sende të rënda. Mund të përdoret për të lëvizur paletat e rënda, materialet ndërtimore, dhe gjërave ushqimore.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar pirunjer të ri apo të përdorur, MerrJep ju ofron përzgjedhje të madhe të pirunjerëve të markave më të njohura si Toyota, Linde, Clark, Yale, Mitsubishi, Hyster, Komatsu, Boss Steinbock etj.


Gjeni makinën e duhur për ju shpejt dhe leht


MerrJep ka të listuara mijëra shpallje për makina ngarkuese, udhëtimi, ndërtimi dhe pirunjer. Nëse dëshironi të gjeni makinën që ju duhet pa humbur kohën tuaj, ne ju rekomandojmë të përdorni filtrat e posaçshëm për kërkim.

Filtroni shpalljet në bazë të modelit, vitit dhe lokacionit dhe gjeni të gjitha llojet e makinave ngarkuese dhe të tjera si Autobus Setra 419 Gt Hd, Mercedes Tourismi R16, Kamionetë Actros 1835, Mercedes 8.14, Bager Mistsubishi dhe makina tjera ngarkuese që ju përshtaten juve.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione