Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Moped (nën 50cc) | Yamaha

Aerox , 158
Arox , 15
Axis , 32
Booster , 32
EXC , 1
Model Tjeter , 201
Oveto , 5
Runner , 1
03 Gush 19:20 ,

Yamaha Tiger

370 EUR

25 Korr 17:33 ,

Moped

400 EUR

25 Korr 12:25 ,

Yamaha aerox

580 EUR

21 Korr 13:07 ,

Malaguti

280 EUR

19 Korr 19:56 ,

kymco

450 EUR

13 Korr 22:07 ,

Yamaha AEROX

1 000 EUR

12 Korr 21:14 ,

Biciklet

180 EUR

09 Korr 17:10 ,

Yamaha Aerox MBK

800 EUR

28 Qer 23:48 ,

shitet

150 EUR

16 Qer 19:26 ,

Yamaha jog 50cc

770 EUR

15 Qer 19:15 ,

Shitet Skuteri

1 100 EUR

09 Qer 11:09 ,

Matorr

175 EUR

Në fillim