Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gilera Të gjitha në Kosovë

Model Tjeter , 122
Runner , 85

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Moped (nën 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Moped (nën 50cc) | Gilera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Nën 02:01 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Atv per femij

123 EUR

07 Nën 23:31 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Shitet gilera runner

599 EUR

28 Sht 16:08 Moped (nën 50cc) , Kastriot

Shitet biciklla

230 EUR

24 Sht 20:24 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Gilera Runer

750 EUR

14 Gush 08:17 Moped (nën 50cc) , Pejë

Skuter 49cc me dogan

3 947 EUR

18 Korr 09:57 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Gilera 50 cc

450 EUR

12 Qer 19:56 Moped (nën 50cc) , Drenas

Bicikel

10 Qer 12:50 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Mini cros

200 EUR

09 Qer 13:26 Moped (nën 50cc) , Dardanë

Shitet skuter 49cc

09 Qer 10:28 Moped (nën 50cc) , Kastriot

Shitet biciklla

180 EUR Price Reduced

09 Qer 08:19 Moped (nën 50cc) , Kastriot

Shitet biciklla Gost 26

150 EUR

08 Qer 22:31 Moped (nën 50cc) , Dardanë

Shitet skuter 49cc

30 Pri 18:13 Moped (nën 50cc) , Pejë

Trotinet elektrik

230 EUR

27 Mar 14:49 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Skuter elektrik

570 EUR

24 Mar 08:05 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

120 EUR

11 Mar 15:28 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

120 EUR

08 Mar 20:46 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

230 EUR

03 Mar 00:28 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Gilera runer 50cc

330 EUR

16 Shk 21:55 Moped (nën 50cc) , Pejë

Trotinet elektrik

230 EUR

13 Nën 11:07 Moped (nën 50cc) , Pejë

Gilera runner 49cc

600 EUR Price Reduced

08 Tet 12:40 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

120 EUR

11 Sht 23:49 Moped (nën 50cc) , Pejë

Trotinet elektrik

240 EUR

10 Sht 18:48 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

250 EUR

20 Gush 00:29 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Trotinet elektrik

250 EUR

13 Korr 17:11 Moped (nën 50cc) , Kaçanik

Skuer 50 cc

530 EUR

08 Korr 19:46 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Gilera

399 EUR

29 Qer 17:07 Moped (nën 50cc) , Prizren

Motorr me rrym

900 EUR

16 Maj 23:36 Moped (nën 50cc) , Fushë Kosovë

Trotinet Elektrik

370 EUR

15 Maj 10:11 Moped (nën 50cc) , Mitrovicë

Biciklet per dy persona

60 EUR

13 Maj 17:05 Moped (nën 50cc) , Prizren

Shitet Gilera dna 49cc ndrrim

480 EUR

09 Maj 16:24 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Bicikell

55 EUR

06 Maj 15:29 Moped (nën 50cc) , Vushtrri

Shitet

120 EUR

18 Pri 22:43 Moped (nën 50cc) , Gjilan

Bicikel Elektrike

1 EUR

28 Mar 22:45 Moped (nën 50cc) , Pejë

Motor atv

14 Mar 23:19 Moped (nën 50cc) , Prizren

Skuter 50cc

22 Shk 21:12 Moped (nën 50cc) , Prizren

Gilera Runner 50sp

750 EUR

21 Shk 21:01 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

sharra

21 Shk 00:13 Moped (nën 50cc) , Prizren

Gilera Runner 50sp

750 EUR

05 Shk 19:03 Moped (nën 50cc) , Prizren

Gilera Runner injection

350 EUR

10 Tet 23:22 Moped (nën 50cc) , Ferizaj

Gilera

02 Tet 02:04 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Gilera runner 50cc

600 EUR

02 Tet 01:03 Moped (nën 50cc) , Prishtinë

Gilera runner 50CC

600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | Gilera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione